brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gostujuce utakmice...

Go down 
+5
zendra
Pavle
BTK
Admin
Sha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet pro 10, 2009 2:31 pm

au brate...kakva grbavica...kao robert ce vratit auto...zamisli...robert nije spavao danas...znaci vec nekih 30 sati...pa ce robert kad obavi posla sto ima za danas otic zalec i spavat...a vi se skontajte...btw file ima gips tak da nece vozit auto...tak da ostajes ti markane...i danas nije vracen...pa ce trebat tazgu za to...dado i ja smo riknili po 5 glava za to gostovanje bilo bi dobro da se sudne ta guta...recimo ti pile od mande...pa kad se popravimo malo s gutom...da joj vratimo...evo i ja cu ubost nesto...eto tako...sad idem dalje kopat...sweet dreams boys...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet pro 10, 2009 2:46 pm

ne mogu ga ni ja vratit zbog ksfa, a kontam da doslovno ne mogu, jer ga nisam ja rentao. Uglavnom, neznam jel od suzavca il čega, ja neke opekline imam po rukama...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet pro 10, 2009 11:00 pm

imam i ja opekline...po njusci...i rukama...a kad sam se otusirao danas...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jebem ti neblak sto je peklo...btw momci koji su nam rentali auto su ispali TURBO ISPRAVNI!!!!TURBO!!!Nista vikanje samo lagano...gutu smo morali riknut...sto je realno oke...plus predlazem da ne rentamo vise nista jedno duuuuuze vrijeme...pogotovo ak ce se ovak odnosit prema tome...pazi danas Pipu lik pita gutu od Udruge jer nije vratio auto...zasto?nije mu bilo dobro...a nama je ostalima bilo dobro???znas kak mi je bilo dobro kad su mi jutros vidjeli auto???opet sam skoro izletio iz kuce...stara mi nije dala da izadjem...popizdio sam...nisam spavao...u autu sam bio budan non stop...svaka cast fici sto je vozio tolko dugo...ja sam vozio od zagreba ciku...umoran ko ker...par puta sam jebacki zazujao...ono vidim cestu ko neku ravninu i samo kao idem vnora pa se trgnem i skontam u bokte jebo...spavali ste...fico je bio budan...vozio sam ga na traumu decku je sjebana ruka...boli ga...digo je guzicu i dosao rijesit ovo u vezi auta...otisao u bolnicu poslije toga...a kad sam dosao ciku jutros konto ic spavat takav umoran...a kad ono kurac...brate treba radit...ima stari posla za mene...e legnem...zaklopim oci zove me marko...jesam vratio auto...a ja konto 20 min pol sata spavat...mos mislit...ovaj zove...ajmo lega kopanje,vozi zemlju vozi sljunak...razbijaj macolom beton...fico na faksu...steko je isto isao...al dobro brate dobro je odspavao u autu...a pile...ti...ne moze se to tak rijesavat...tak ostavljat i kao lako cemo...ja sam sad uzeo 6 glava...dado 4...sta da nismo htjeli to platit???sta onda???ispada da smo mi spickali na kraju svako po ciglu za to gostovanje...ne mozemo to tako radit vise i igrat se nekih ultra shema...stari mi jede govna...ubija me...ubija...drkat ce me za ovo narednih 100 godina...kontam ficu isto...necemo vise nista rentat...a majice i picke materine zaboravite...fino ces mi vratit tazgu...dok sve ne poravnamo na nulu nista drugo ne pocinjemo...moramo se malo spustit na zemlju svi skupa...zabrijali smo si malo previse...moji su digli neku hajku prijete nekim zabranjolama...ko huberova stara...ja ne pusim te fore...al mi ide na jaja recimo sto cu ja tak sta izvest i riknut milju naku doci ciku umoran ko ker i ne znam jel mogu uopce uc u kucu a danci nece ni probat ic na to gostovanje...ne serem zbog gute...jebes gutu...nego to...taj nemar...taj boli me kurac...zivcira me to...njemu je split,sibenik,zadar,rijeka nepoznat pojam...kakav si ti vikend navijac onda jebote???sta je to???to je goli kurac...Pipa kontam da ti nije bilo dobro danas brate al ja sam u 4 sata vec poceo pricat sam sa sobom...mene su pocele neke hale sorat od umora,kaze mi Goricki ajde odi spavat ja cu zavrsit to kopanje...i spavam cuku...cuku i pol...dizu me i di su papiri a tebi nije dobro...ko me pita jel mi dobro...jel se meni to rijesava sad???nitko...zato cemo ubuduce precizirat sve do zadnjeg detalja,tko sta rijesava,dokle tko vozi i gdje tko staje pisat...i ima da idu svi...svuda...ili se mozemo ladno razic...popizdio sam...u cijeloj ovoj prici jedino mi je Fileta stvarno zao...ova gostujuca je bila dobra...stvarno...zbog ekipe,zbog svega...al sam stvarno popizdio na kraju...nakupilo se stvari...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet pro 10, 2009 11:52 pm

Jedino ne razumijem šta je to bilo s pipom, šta s gutom ? ak se smije znat
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 2:16 am

ja sam mislio da pipa folira da nije dobro, al stvarno mu nije dobro, nije mu dobro u picku materinu!!

prijatelj nam je u bolnici! molite se svi da bude dobro!

MORA BIT DOBRO!!
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 2:23 am

de nek se nešali s tim šta god je, ak šta saznate javite...i ako ga tko bude vidio ili ćuo nek ga pozz
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 12:56 pm

jebote ja ga ispljuvo ko kera decko zavrsio na intenzivnoj... No
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 2:34 pm

javila mi ova, malo je bolje
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 10:46 pm

ma bit ce oke...ja mu posaljem bili djeto i ja calabrcnit pivo...crno...falio si lego...kaze on hahahaha ja sad calabrcnio jedno 5 litara infuzije uzas popizdit cu
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet pro 11, 2009 11:34 pm

javio mi se braco s juga...rekao je da ce skupit bar 150 kuna za ovu stetu na autu...tak da djeto ti to uzmi...meni ce pile nekad vratit pare...ugl svaka cast deckima s juga!!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysub pro 12, 2009 9:28 pm

Sha je napisao/la:
javio mi se braco s juga...rekao je da ce skupit bar 150 kuna za ovu stetu na autu...tak da djeto ti to uzmi...meni ce pile nekad vratit pare...ugl svaka cast deckima s juga!!!!

ja sam im to predlozio,pravi momci momci
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyned pro 13, 2009 4:01 am

decki trenutno nemam novaca ni lipe stara mi neda zbog skole itd. iza praznika vam budem dao koliko budem mogao izdvojiti
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyned pro 13, 2009 4:02 am

kom treba dat pare i po kolko se daje??? Ja imam nešto pa ću udjelit
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri pro 16, 2009 6:51 pm

danci kaze da nece vise na tekme???
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri pro 16, 2009 8:23 pm

ja to gledam ovako...ne treba nikog vise molit...tko hoce nek ide...tko nece ne mora...a danci mi je rekao da ceka da napuni 18 da moze u rijeku itd...ne znam...nije moja briga...necu nikog tjerat ni srat mu ko prvo i osnovno ni ne mogu...ko voli nek izvoli...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri pro 16, 2009 8:44 pm

ma reko je da razmišlja, al je opet na cugi reko da oće. to je normalno. u srijedu nakon sranja mi i alka reko da ove tekme više nemaju smisla i da više neće ić, pa je slijedeći dan reko da ne može tako lako odustat. sve 5 samo polako samo opušteno santa
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri pro 16, 2009 8:57 pm

tako je marko Smile sad kad doje lega iz šk, vidjet če te kako pončo izgleda nakon jednog bloka leda i jedne šake haha
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri vel 03, 2010 12:39 am

e pito braco očemo s njima ić iduće sub na tekmu u suhopolje, jugovci valjd kontaju autima ić...još će se dog pa reko da vam kažem
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysri vel 03, 2010 2:10 am

Pavle je napisao/la:
e pito braco očemo s njima ić iduće sub na tekmu u suhopolje, jugovci valjd kontaju autima ić...još će se dog pa reko da vam kažem
NEKA NEK SE MALO PROVEDU UMJESTO ŠIBENIKA.
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet vel 04, 2010 3:44 pm

[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet vel 04, 2010 5:35 pm

ajmo na to gostujuce utakmice... - Page 11 Icon_cheers
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptyčet vel 04, 2010 7:22 pm

šišmiš je napisao/la:
ajmo mi radije na ovo....

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=23940

Ja sam bio vec na njihovim tekmama, budu tam grga, rade, panjak, a zadnji put su protiv nacionala i krenili navijat nesta kao, grga sretan ko malo dijete. ahhaha
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet vel 05, 2010 12:52 am

Eo pitaju jugovci očemo s njima u subotu na rukomet navijat kaže ide njih 15-tak...ja idem i sutra i u sub na tekmu pa vi kak očete
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptypet vel 05, 2010 1:31 am

Pavle je napisao/la:
Eo pitaju jugovci očemo s njima u subotu na rukomet navijat kaže ide njih 15-tak...ja idem i sutra i u sub na tekmu pa vi kak očete

takoder
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Emptysub vel 06, 2010 1:36 pm

e draž, zvao nas braco da idemo kod njih na jug pa snjima na tekmu oko 3 je okupljanje kod konzuma...kojim ćemo busom
[Vrh] Go down
Sponsored content





gostujuce utakmice... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
gostujuce utakmice...
[Vrh] 
Stranica 11 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: