brejknasahrani

private forum

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

gostujuce utakmice...

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 156

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   pon stu 23, 2009 5:33 pm

to je to
svaka cast za poncu i drazena,cim sam spomenio odma su se skontali i javili da idu lijepit plakate
to je to momci
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://brejknasahrani.forumhr.com
zendra

Broj postova : 76

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   pon stu 23, 2009 5:42 pm

Admin je napisao/la:
to je to
svaka cast za poncu i drazena,cim sam spomenio odma su se skontali i javili da idu lijepit plakate
to je to momci

tako treba! da steko jnr. nije u skoli vjerujem da bi i on iso Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
BTK

Broj postova : 137

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   pon stu 23, 2009 7:27 pm

Upravo to, ekipa će uletit kad je u mogućnosti, al nemojte bit ko onaj sirotan bez prstiju nono, koji u svakom sranju prvo nabroji cielu ekipu sjenjak, nema od tog kruva...to je za vani, a u kohorti, NEMOJTE sebe previše gledati kao dio mase, jer će vas onda i ostali tako gledat. Evo ja npr. neznam pola jugovaca, a kontam da i neki tako gledaju na nas...uvijek su tu u grupi i znaš kak izgledaju, pričaš nekad s njima, al ih nemoš popamtit, i to je sve zbog te grupne furke. Znači treba sve dat za svoju grupu i podgrupu, trudit se oko nje i to, sve u dogovoru s ekipom, al brate zadrži neki svoj identitet. Kao što sam spomenio prije u zajebanciji, meni je ona pero živković furka predobra...lik je u svojoj šokačkoj šemi, ne jebe nikog, voli svoju grupu i podgrupu, al ga ne jebe što će otić na gostovanje il van sam...a mikač npr. se uvijek vucara za ostalima iz ekipe, njega nigdje nemoš samog vidit...moje mišljenje jel...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sha

Broj postova : 286

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   pon stu 23, 2009 7:45 pm

mikac je prica za sebe i ak nema zeljeta on je usamljen ko ona cura sto sedi sama jer joj dragi nije dosao...ja recimo znam sve jugovce...dok oni mene ne znaju...ko i hrpa drugih ljudi...ono kao znamo se al ne zna nitko kak se ja zovem i ne patim od toga...ja iz cisto neke pristojnosti pamtim ljude koji su mi oke...za cobane me boli lapras...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 12:16 am

ZNAČI HALO
predloženo je da napravimo dukse s nekakvim našim logom,cijena printanja na majicu je 50 kuna,a majice mozemo naci po 80-120 kuna,znaci ukupno 170 maximalno,mislim da nikom nebi trebao biti problem dati to tamo negdje oko bozica jer tad svi imaju gute. kalu trenutno pravi skice za majicu pa ce stavit tu da se izglasujemo sta cemo staviti. dok on ne stavi evo prijedlog moje skice

http://i28.tinypic.com/2gtaogj.jpg

Laughing
[Vrh] Go down
ponco

Broj postova : 193

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 12:19 am

De fuj majmunčino jedna aaaaa, nešt pre odvratno. Skontaj mene kao gadi mi se i umjesto da odma zatvorim ja tu, toj babi čačkam po pički razgledam šta ima, prva misao je bila " lik se barem mogao obrijat haha "
[Vrh] Go down
Korisnički profil
BTK

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 12:57 am

Sviđa mi se ovo za dukse, a što se tiče nekih loga i tih pizdarija predlažem što manje i što jednostavnije...
Ekipa sa sjenjaka je napravila prejebene dukse prije 5 godina i još uvijek ih nose, i što mi najjače, na leđima ispod kapuljače mali kohortin logo, kad je kapuljača dolje, ne vidi se...i to je to...ne želim nikakve crteže, mačke, kauboje, kosture na duksi...Meni bi najjače bilo da na prsa stavimo ono K u fontu što je na stanici kod tvrđe (east boys grafit) ili na rukav...A na leđa bi bubno kohorta čepin, čak i to ispod kapuljače je dobro...tako kad izlaziš van il nešto u tome da se ne primjeti, ono kao piše samo k, a kad upadnemo na stadion s kapuljačama preko glave svi da se na leđima vidi KOHORTA ČEPIN...Molio bi sve da iznesu svoje prijedloge...e i da, crne boje najbolje...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ponco

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:00 am

Sviđa mi se pridjelog da na prsima bude samo =K= , ovo za leđa te ne kontam al men je super da piše onak velikim da se vidi kohorta čepin, taka neka šema
[Vrh] Go down
Korisnički profil
BTK

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:06 am

I to je u redu, može i tako ako hoćete...al ovo malo da bude ispod kapuljače predlažem samo zato da bi se u tim duksama moglo ići i van...jer mi malo jadno da upadnem u Q s ogromnim natpisom kohorta čepin na leđima...A kak pončo ne kontaš, onaj dio leđa koji ti kapullača pokriva kad je spuštena, znači gornji dio leđa malo, tu bi bubno kohorta čepin ili neznam neki logo koji luka napravi il logo našeg transparenta, znači nebi bio veći od 15-20 cm...a kad bi digo kapuljaču, lijepo bi se vidilo...ja bi čak volio dat više gute al da se to da ušit...da se to nosi godinama, a ne da se ne vidi nakon 5 pranja...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:09 am

nebi htjeo velikil slovima nista,najbolje da majica bude prikladna i za van,a ne ko neka reklama.znaci sto je steko reko jednostavna.a detalje cemo dogovorit
[Vrh] Go down
ponco

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:10 am

AAhaaa kontammm ee to mi se tek sviđa, pa je mal greda upast s natpisom 2 sa 2 metra ... pa kontaj ovo tko hoče nešto što če trajat nek izdvoji više gute i njemu naprave tako, a onaj tko je kratak il želi taj natpis njima printamo to na majicu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:18 am

ponco je napisao/la:
AAhaaa kontammm ee to mi se tek sviđa, pa je mal greda upast s natpisom 2 sa 2 metra ... pa kontaj ovo tko hoče nešto što če trajat nek izdvoji više gute i njemu naprave tako, a onaj tko je kratak il želi taj natpis njima printamo to na majicu

glupo je sa budemo ko seljačka radna zadruga svi u razlicitim majicama.svi cemo iste Cool
[Vrh] Go down
Grizlee

Broj postova : 71

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:29 am

eo decki...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ponco

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:32 am

UUuuu meni se sviđa, al oče to bit oštrije mal ti rubovi ???
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 1:33 am

Grizlee je napisao/la:
eo decki...

nije to to,čekamo druge skice.svejedno svaka čast na trudu
[Vrh] Go down
Sha

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 2:23 am

minimalizam minimalizam i jos jedna stvar...e da...minimalizam...znaci nesto u stilu tog k gotickog...jos cemo odlucit gdje...na prsima...vec videno puno puta...mozda skontat neki logo ko shema one mete...il ono sto fico i zolt imaju usiveno u kapuljace...est 1988...tako nesto...malu prisivku...ak ne moze to onda nesto tiskat al nesto malo,ne da budemo ko sto je netko spomenuo neke reklame bozje...ne treba se ogranicit na to ''k'' treba malo razmisljat sire...sto bi rekli ameri oustide the box...nesto originalno smislit...ak ne ide bolje onda cekat nego napravit nesto pa da izgledamo ko da smo ispali iz ivanovca...ne treba nista silit i forsirat...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 2:38 am

Sha je napisao/la:
minimalizam minimalizam i jos jedna stvar...e da...minimalizam...znaci nesto u stilu tog k gotickog...jos cemo odlucit gdje...na prsima...vec videno puno puta...mozda skontat neki logo ko shema one mete...il ono sto fico i zolt imaju usiveno u kapuljace...est 1988...tako nesto...malu prisivku...ak ne moze to onda nesto tiskat al nesto malo,ne da budemo ko sto je netko spomenuo neke reklame bozje...ne treba se ogranicit na to ''k'' treba malo razmisljat sire...sto bi rekli ameri oustide the box...nesto originalno smislit...ak ne ide bolje onda cekat nego napravit nesto pa da izgledamo ko da smo ispali iz ivanovca...ne treba nista silit i forsirat...

par ljudi na tome,mora bit erzultata,skice sutra...
[Vrh] Go down
Sha

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 2:42 am

btw ovaj stit je presirok a prenizak...imam osjecaj da brojevi 19 nemaju veze s 88...da ovo k u sredini nema veze s ekipa cepin...tak mi izgleda...nesto je deblje nesto je tanje...kič...tak mi djeluje...

https://redcdn.net/ihimizer/img22/4976/zadukse.jpg

mozda ovo uz neke male preinake...meni puno mocnije...bez nekih cirkusarija i slova sto boja picki strininih...opalis to na nucr duksu moglo bi bit dobro...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 3:12 am

[Vrh] Go down
BTK

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 2:03 pm

ma to je to...to ga čini vrijednim, nema di nije bio... cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ponco

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 4:20 pm

Gdje je to? slika izgleda vrhunski.. mal mi se čini koda je trans pun boje, nov, lijep
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 5:25 pm

ponco je napisao/la:
Gdje je to? slika izgleda vrhunski.. mal mi se čini koda je trans pun boje, nov, lijep

slika iz koprivnice,negdje izmedu 2003 i 2005,neznam tocno
[Vrh] Go down
Grizlee

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 5:35 pm

i ovo strpas negdje naprijed... npr na srce ili slicno... a od iza napisemo ekipa cepin....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grizlee

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 5:37 pm

Grizlee je napisao/la:

i ovo strpas negdje naprijed... npr na srce ili slicno... a od iza napisemo ekipa cepin....

nemora to bit neznam sta...nes jednostavno...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   uto stu 24, 2009 6:10 pm

Grizlee je napisao/la:
Grizlee je napisao/la:

nemora to bit neznam sta...nes jednostavno...

ok je,dosta dobro,ali ajde probaj tu jos negdje ubacit čepin,jer necemo i naprijed i nazad,nece nam majica izgledat ko onim skijasima da pise nesto sa svih strana
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   

[Vrh] Go down

gostujuce utakmice...
[Vrh] 
Stranica 4 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014. HRVATSKA - SRBIJA 22.03.2013.