brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:19 pm

HAHAHAHAHHA TAK IMA I ZA LUKA MODRIĆ kao jeste li mislili idiot Very Happy, šta ne razumiješ marko ?? aa??? možee da se vračam
busom u 9 i 15 tako da mi javite đe če te biti. Nate s kakim spikama mi ulječe stari al sjebao sam ga
cheers cheers kao juče kaže on ak osijek oče pobjedit ne smije izgubit hahaha i tak neke, sad ide u ze na prozivnicu
rekao mi je da ne smije kasnit da je to ko u školi. Ja ga 16 puta pitam di da stavim čvarke malo ga prcam kaže on meni a u pičku materinu u kadu ih stavi, eno stavio sam ih u kadu sad čekam reakciju kad netko vidi HAHA Twisted Evil
eee JOŠ NEŠTO štae ovo meni se mozila pokreče u ljevo s ovim klizačima mogu pisat 16 kilometara koje to stavio ? ae ovo za
gore dolje kontam a šta če mi lijevo i desno koda mi je monitor 2 sa 2 kako ti ljudi jednostavno čisto realno nemaju obzira
prema kežual peoplesima koi nemaju ogromne monitore albino
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:25 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahahhahaha pončo krajuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


e nemogu danas da ga jebeš s tim slikavanjem....u gradu sam...neću stić doć, a kontam da je bolje da se po danu slikamo da se to bolje vidi malo...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:31 pm

Dobra da imam 2 razloga zaš idem u 6 inače bi se naljutio rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:36 pm

ovaj ponco je oso za brcko!!!igra magicno magicno munze igra bas magicno...igra magicno magicno...munze igra fantasticno....s anom maculjak u kli klabu do zore se igra s njenim masnim sisamaaaaaaaa!!!!!! ja lagano ode za poncom...mislim da se mala pcela zvala maja...nisam siguran...al to kontam...maja...da...e sad gledam smajlove...znas sta munze pjeva pickama u klubu farao u belom manastiru??? sunny se radja u tvojim ocima!!!!dado sad Sleep a inace voli igrat Basketball i kad vidi tovara dode mu ovako cheers ajde picke...ajdeeeeee!!!znas sta picke pjevaju munzeu??? No No No necu u punticu...ja sam king svih jocolor i tolko mi se kara sad nesto...da vidim picku bio bi like Cool i onda bi ga popusio jer bi mi rekla ajmo mi bit prijatelji...and i was like Suspect brate meni je dosadno da to nije za ljude...plus sam gladan...plus...znas ono kad cvele i duca kazu brate karate...meni je to preglupa shema...sta karate???sta???pa ne karam nista...jedino gavro trosi ducu...sta cvele kara?nista...sta brate karate???trebali bi otic jednom u popovacu za novu godinu...kaze koste da je ludnica tamo...show...same lude picke...mogli bi ove godine i tak nemamo gdje...dnevno popijem pet litara vina ja sam ludi pirat iz cepina...jedino sto ocu od santa je da uletim u neku dobru ribu...bas bi bio brutalan...a-ha,a-ha,os jos,os jos,a-ha...jaaaao brateeeeeee...mrzim ove neke krize...drzi me jedno 2 cuke i onda me pusti i samo mislim iducih 5 dana kak bi oso u sibenik...bit ce nam festival jer su tovari ciku iju ju iju ju!!!eto...eto sad...jesam ja normalan???kak da ja budem normalan???ajd sad ozbiljno...treba dadu probudit i svi kod pipe u dvoriste...on ima najljepse dvoriste...mozda da zovemo marka milasa mrkya...hahhaahahah...e jel imamo digitalac?a?jel imamo?necemo se valjda mobom slikat?ko ce nas uslikat?oce manda?da nitko ne fali...toliko pitanja...toliko malo vremena...tko ce to odgovorit sve??? scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:44 pm

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA silent silent trenutno sam ošao za grad cheers
hahaha kad ih dado ugleda hahahahahah cheers cheers cheers jooj pre dobro..
ma sam nabavite digić a tko če nas slikat i di če mo se slikat manji problem a možda je i bolje da se po danu slikamo, ajmo se slikat ispred barbijeve kuće i gore napisat TU ŽIVIM JA santa i onda kad barbi umre pisat če mu santa klauz santa RIP i neko če djete to vidjeti i počet plakat. OHNE riječ REALNOST !



Nogomet vs. 'Engleski pacijent'
Rat spolova ne znači samo da jednom godišnje dragu dočekate kao Konan, a ona vas kao Xena, pa se slatko počupate u naletu fetišističkih strasti. Jedno od omiljenih terena za obračun obično se mjeri u inčevima, a pobjedniku se trijumfalno uručuje daljinski na baršunastom jastučiću i okružen cvjetnim aranžmanom. Umjesto da žena u centaršutevima, kornerima, duplim pasovima i slobodnim udarcima zabrije na romantično, napeto i nepredvidljivo natezanje između lopte i mreže, a on u 'Engleskom pacijentu' na priču o još jednom frajeru iz kraljevine nogometa kojem se dogodila avanturica između dva ključna meča.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:50 pm

moram priznat...ponco uopce te ne pratim...i odkad ti to citas ok...teen...cosmo...gloriu inn il odakle si to vec kopiro???
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 7:52 pm

hahahahahahaha ma neee, na netu ja čitam svakake gluposti npr danas me jako zanimalo šta ima svega u krušti i tako za čeg je zdrava. Članku je naslov bio kao nekih 10 vječnih sukoba haha. idem u grad sapu
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 9:18 pm

ak netko skonta sta je ponco napiso ja mu dam 100 eura
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyned stu 29, 2009 9:26 pm

[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 12:01 am

ponco je napisao/la:
hahahahahahaha ma neee, na netu ja čitam svakake gluposti npr danas me jako zanimalo šta ima svega u krušti i tako za čeg je zdrava. Članku je naslov bio kao nekih 10 vječnih sukoba haha. idem u grad sapu


hahahahahahahahahahahhahhahahahaha.... STA?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 12:11 am

Ne kontam to dečki. jebiga idem busom u 6 vračam se u 9. Iz 2 razloga 1. da bi možda stigao na toi slikanje ak bude išta od toga
a 2. je da me netko slučajno nebi vidio da idem na bus jebem ti neblak u 7 da pomisli koi luđak ne gleda tekmu koliko sam puta
išao tim busom več znam sve standard ljude koi idu. Ipak ništa od tekme, idem bacat papuču s gazdaricom... pončo kloš

HAHAHAHAHHA TAK IMA I ZA LUKA MODRIĆ kao jeste li mislili idiot , šta ne razumiješ marko ?? aa??? možee da se vračam
busom u 9 i 15 tako da mi javite đe če te biti. Nate s kakim spikama mi ulječe stari al sjebao sam ga
cheers cheers kao juče kaže on ak osijek oče pobjedit ne smije izgubit hahaha i tak neke, sad ide u ze na prozivnicu
rekao mi je da ne smije kasnit da je to ko u školi. Ja ga 16 puta pitam di da stavim čvarke malo ga prcam kaže on meni a u pičku materinu u kadu ih stavi, eno stavio sam ih u kadu sad čekam reakciju kad netko vidi HAHA
eee JOŠ NEŠTO štae ovo meni se mozila pokreče u ljevo s ovim klizačima mogu pisat 16 kilometara koje to stavio ? ae ovo za
gore dolje kontam a šta če mi lijevo i desno koda mi je monitor 2 sa 2 kako ti ljudi jednostavno čisto realno nemaju obzira
prema kežual peoplesima koi nemaju ogromne

Dobra da imam 2 razloga zaš idem u 6 inače bi se naljutio

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA silent silent trenutno sam ošao za grad cheers
hahaha kad ih dado ugleda hahahahahah cheers cheers cheers jooj pre dobro..
ma sam nabavite digić a tko če nas slikat i di če mo se slikat manji problem a možda je i bolje da se po danu slikamo, ajmo se slikat ispred barbijeve kuće i gore napisat TU ŽIVIM JA santa i onda kad barbi umre pisat če mu santa klauz santa RIP i neko če djete to vidjeti i počet plakat.


Nogomet vs. 'Engleski pacijent'
Rat spolova ne znači samo da jednom godišnje dragu dočekate kao Konan, a ona vas kao Xena, pa se slatko počupate u naletu fetišističkih strasti. Jedno od omiljenih terena za obračun obično se mjeri u inčevima, a pobjedniku se trijumfalno uručuje daljinski na baršunastom jastučiću i okružen cvjetnim aranžmanom. Umjesto da žena u centaršutevima, kornerima, duplim pasovima i slobodnim udarcima zabrije na romantično, napeto i nepredvidljivo natezanje između lopte i mreže, a on u 'Engleskom pacijentu' na priču o još jednom frajeru iz kraljevine nogometa kojem se dogodila avanturica između dva ključna meča.

hahahahahahaha ma neee, na netu ja čitam svakake gluposti npr danas me jako zanimalo šta ima svega u krušti i tako za čeg je zdrava. Članku je naslov bio kao nekih 10 vječnih sukoba haha. idem u grad sapu



AJDE SAD PROČITAJTE OVE POSTOVE,AKO NETKO STVARNO SKONTA JA CU MU DAT DA ME IZJEBE,LIK NEZNA STA PRICA,GUBI SE JADAN...UZAS
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 1:02 am

Kalu htio sam napisat kruški jebem ti kad brzo pišem... ajde šta ne kontate jbt morate sve prije pročitat da bi skontali... pričao sam zaš idem u 6 na bus... ona me marko nije nešto skontao pa sam ga pitao šta ne konta... onda sam pričao o tome da sam stavio čaletu čvarke u kadu ... sam pročitaj sve
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 2:13 am

jebes mi mater ko da sanadera slusam...tj citam...ponco brate ajde ti u politiku...bit cemo najjaca ekipa na balkanu kad budes premijer drzave...jebat cu sve zute mrave u oci!!!!!
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 1:50 pm

[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 4:24 pm

[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 4:28 pm

šišmiš je napisao/la:
https://2img.net/r/ihimizer/img25/9663/slikam01.jpg

glava zmaj

hahahahahaahah koja kraljina...bokte mazo!!!!!!e al znas sta...brisu mi postove sa kohorta foruma jer im se pipa i ja smijemo kak su nepismeni Laughing
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 4:29 pm

hahahhaahahh
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 11:40 pm

E dečki znam da nije mjesto ovdje za take teme, al ne znam di da vas povatam najlakše. Kontao sam pitat di slavite novu, pa ono mog slavit s vama ? da mi javite da/ne
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptypon stu 30, 2009 11:58 pm

aaaaa lažeš da si to pitao hahahaha...idem na vikendicu s ribom, al možeš pončo ko ga jebe...dođi slobodno... lol! lolika
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 12:03 am

a jbt šta, nemamo svi vikendicu.. a šta što sam pitao sam da znam, si išao busom u 7 ćiku ? danas
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 12:08 am

da kak znaš?
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 12:09 am

Pa i ja bio u tom busu vidio te kroz prozor, ja i dražen još onak jbt pa daj šta se ne guraš šta si stajao tam kod šoleta, iza mjesta pun kurac
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 12:26 am

ponco je napisao/la:
Pa i ja bio u tom busu vidio te kroz prozor, ja i dražen još onak jbt pa daj šta se ne guraš šta si stajao tam kod šoleta, iza mjesta pun kurac

[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 12:29 am

hahahahhahahha... kako je dobra stvar uopa uopaa !!! sad mi se ni ne ide spavat
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Emptyuto pro 01, 2009 1:02 am

EVO ZAŠTO NEKI NE IDU NA GOSTOVANJA!!!!!!!!!!!!!!

[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 7 / 27.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: