brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 novi transparent

Go down 
+5
Grizlee
Admin
BTK
ponco
Sha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 12:41 am

imas pravo sto se tice toga to je dobra ideja ali nebi zelio da ovaj stari transparent ode u zaborav kada dode ovaj novi znaci da ga se nosi na tekme makar samo na ove domace
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 12:42 am

Svejedno, tako ga je 10 puta teže nosit nego sa svilenim, ovaj split je dokaz, a malo je falilo da ostanemo bez njega...a da je to bila prava neka ekipa torce a ne neki seljaci, vjerojatno bi i pao...a šta onda, prema nekakvom navijačkom kodeksu ekipa kojoj padne trans se automatski raspada, ne postoji...iako to ne rade svi...a nas bi se u kohorti prozivalo na veliko...zato su to oni i predložili, u kohorti cijenjeni ljudi...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 1:26 am

ja sam za novi,jest da je stari proso sve i svasta ali...
šaki je dobro rekao,momci niste nista prosli,neznate kako je u navijačkom sranju,prava ekipa da nas napadne,mi taj transparent nemozemo obranit,i da damo krv za njega,tesko...
znam sta pricam...
a ovako da mi je u gacama,prvo nevide torbu i neznaju kod koga je,dok pregledaju sve,dode murja,il netko od nasih...zato sam za novi,a tih napada ce bit sve vise
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 1:33 am

eto onda moze i ja sam za novi
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:09 am

eo i ja sam za novi, al nek se ovaj stari čuva....dok ne ishlapi novi transparent - Page 2 Icon_scratch
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:40 am

ja bi najradije reko da mi je svejedno, kak odlucite, tak ce bit...

ali, posto ne moze tak...posto moram za ili protiv...

protiv...
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:45 am

Ma ovako, vidim da bi svi zadrzali stari, a jedini argument za pravljenje novog je to sto je velik i teze ga je obranit.
I sad ja razmisljam. Onak ko profesor baltazar lijevo-desno... I sjetim se one seme s onom torbom tankom za kopacke... Kad nosimo trans stavimo ga u tu torbu, i stavimo da nam bude na stomaku... i to ispod majice i jakne... tesko da ti neko moze uzet... Tako da bi mogli ostavit stari. Sta kazete na tu semu?
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:48 am

meni se to dopada novi transparent - Page 2 Icon_biggrin , ja nebi mijenjo stari...eto jedini razlog je to što fico kaže da je malo veći
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:51 am

Košte je napisao/la:
meni se to dopada novi transparent - Page 2 Icon_biggrin , ja nebi mijenjo stari...eto jedini razlog je to što fico kaže da je malo veći

to i je jedini razlog,uostalom manje bitno stvar,o tom potom,ionako vjerovatno nas trans nece bit na ogradi iducu polusezonu
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:57 am

Admin je napisao/la:
to i je jedini razlog,uostalom manje bitno stvar,o tom potom,ionako vjerovatno nas trans nece bit na ogradi iducu polusezonu

zašto??? novi transparent - Page 2 Icon_eek
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 3:05 am

ili ce biti samo udarni,ili udarni i jos neki odabrani
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 3:06 am

kurac, sad citam ribice, oni stvarno kontaju ne nosit trasparente, nijedan osim udarnog, na domace...

sry pipa...posro sam sam sebe
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 11:54 am

ne kontam zasto ce bit samo udarni i samo odabrani...ako medju odabranima bude sjenjak ja cu bojkotirat utakmice...domace na istok gostujuce ne idem...jer je to cisto spustanje nama...to s tom torbom za kope...ok ja sam za...moze...al ja ga ne zelim nosit...sad ce bit vatreno ovu polusezonu i dalje...ne zato sto cu dobit bibera...lako za to...nego sto ce se meni srat ak padne...najvise...plus bi oso na zivce isto ko i onaj iz novalje...i sad lagano idem zbog tih sranja a to mi ne treba...tak da...dogovorite se tko ce ga nosit...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 1:33 pm

Na ovo s kopama sam skroz zaboravio, i to mijenja stvar kod mene a vidim i kod drugih, znači opet bi trebalo glasovat il? a ovo za transove, ako će bit samo udarni ok, al ako naš ne bude među odabranima bit će jebanje majke...neću bojkotirat utakmice nago ću doć tamo i srati im. kad gledaš brojnost, i dgo ima 5 stalnih ljudi, sjenjak ni toliko na gostovanjima...lijepo reć i na ribiču i na sastanku...

Iako po meni to je sranje da se transovi ne nose, dosad smo armadu zbog toga izrugivali, sam je stamen onom liku reko da bi se radije ubio nego ne nosio trans svoje ekipe na gostovanja...i sad ih opet kopiramo..


Zadnja promjena: BTK; čet pro 03, 2009 3:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 3:03 pm

stemen je to i sad reko na forunu, ono, covjek zamracio, PISE SA CAPS LOCKOM, KO BORNA, i jos stoji iza onog sto je rekao za transparente, ali eo, ugl, oni kontaju ovako:

na domacima da bude samo udarni, znaci ili onaj veliki kohorta osijek, ili onaj mali, plavi, kohorta 1988, da ne bude ekipnih transparenata, jer podrazumjeva se da bar na domacoj bit ljudi, bar od tih ekipa, recimo nas, bit ce nas 8-10. oni bi da se trasparenti nose samo na gostovanja, i to samo da se nosi trans od ekipe ako ide 5+ ljudi...ispod 5 - ne nosi se...

ne znam..sto se mene tice, za domace mi ovo mal glupo, jebiga, trebaju transparenti na nasoj ogradi, ali ovo za gostovanja se slazem sa svime...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 3:22 pm

Svašta njima pada napamet, ovo kopiranje armade je stvarno u kurcu...al za gostovanja ok, nema smisla da 2 ljudi nosi trans, uostalom o tom govorimo već mjesecima...nego sam ja krivo shvatio ovo s odabranim ekipama, zanima me tko bi odlučivao o tome...a kontam nosili bi ga mi svakako ako nas ima pet...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 4:10 pm

ograda ce nam izgledat ko kurcina velika ak bude samo mali udarni na njoj...to ce bit goli kurac...onda samo veliki i gotovo...jer ostavit 80 % ograde prazno je TURBO RUZNO!!!!izgledat cemo ko cigani neki...ovako ima nas 200 u kopu...ima 7-8 krpa na trbini i to je to...to meni odlicno izgleda...taman kad smo poceli nesto radit s necim se positovjecivat oni to micu...al dobro boli me kurac...al ak misle stavljat samo mali udarni onda stvarno nisu normalni i bas me zanima cija je to briljantna ideja...
[Vrh] Go down
Sponsored content





novi transparent - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
novi transparent
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: