brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gostujuce utakmice...

Go down 
+5
zendra
Pavle
BTK
Admin
Sha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 10:33 pm

BTK je napisao/la:
Brate tebra gospodjo treba ujutro u tspli a ja ni kune nemam... jos kolokvij u 10 sati... ak me ne pogode neke 2 stoje do 11 sati necu ni ic...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 10:56 pm

jel na kraju ide netko??????
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 11:04 pm

Sha je napisao/la:
jel na kraju ide netko??????
Pa jel idu zendra pipa i dado?
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 11:05 pm

njih 3 zasad...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 11:22 pm

zast ti koste ne ides?pipa ne ide kolko sam ja skonto dadu...tak je on njemu reko...
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 11:36 pm

Sha je napisao/la:
zast ti koste ne ides?pipa ne ide kolko sam ja skonto dadu...tak je on njemu reko...
debakl ekipe cepin... nema cepina, juga, NŠC... uuuzas
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptypet stu 27, 2009 11:52 pm

ja stvarno ne mogu...radim ovo i hocu to zavrsit bez da kazem a starom jer se i tak kacimo stalno kak nista ne radim...dado je vidio on i stari dolaze ujutro pomoc ja i ovaj vec ratujemo...a to za gutu...sta se ovi koji ne idu nisu otvorili rekli su da ce pogurat ak treba...i koste bokte zast ne ides??????????
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 12:15 am

Stvarno jbt šta sad na kraju nitko neče ić svi imaju problema s gutom, doro ša kaže da progurat će mo šta niste rekli da nemate skupilo bi se cenera po cenera šta.. kažemo da če mo dat i sad kurac ništa
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 12:30 am

ja dado i fico uplatili i idemo za pipu se jos nezna , a ovi ostali da su samo napisali tu na forumu e nemam gute jel me moze neko pogurati nas 5 bi se javilo 100% i skupili bi gutu ali dobro
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:13 am

momkovi kontam si da idem i ja u split ak ima mjesta, staru sam nagovorio, sa starim ću sutra ujutro mal popričat nadam se da će me pustit, para nemam, imam 50kn, reko mi draž da će mi dat, tak daj bože da me stari pusti, ak idem vidimo se sutra u busu u 10 bounce
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:24 am

[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:35 am

ja vam ne mogu opisat koliko mi je zao sto ne idem u taj split...sto nismo poceli dan ranije s tom kucicom krvavom sad bi mogao sutra ladno otic...danas bi to bilo gotovo...i ne mogu rec kolko mi se sere od sad od spike ajmo svi...treba to gurat i onda se ne ode bez valjanog razloga...ne moze mi nitko rec da smo neki kurac onda...kad se ne trudimo...i skidam kapu dadi...i malom steki...al posebno malom drazenu koji ce sutra pobjec od kuce...svaka cast...vidi se da im je stalo...bojim se samo na sta ce onaj sibenik u kupu licit...jebem ti neblak...ne znam zast ti pile ne ides...trebao si samo tu napisat ili rec eto zato i zato...reci manda mi neda...skontat ce svi jer si u sranju...steko stariji valjda ide...ne ide...ne znam...nije se izjasnio...neda mu se...file nema gute...a mogli smo te pogurat da si bas htio ic...al nema veze...prica lego ajmo svaku gostujucu 5 ljudi...mi ne mozemo imat sigurnih 2 da ce otic...jebes to...ne znam...ja to vidim ovako...svi imamo ideju neku i neku zelju kao...i onda kad treba a sta me briga sta cu ja kad svejedno nece nitko...netko treba jebemu mater...stoti puta govorim nismo nsc...ne znam sta da kazem...zao mi je jako sto je to sve tako kako je...i sto se ne mrda sa nule...al nitko to sam ne moze maknut...ja bi volio da mi odemo...da mi imamo konstantu...da punimo uvijek cetvrt busa da se skontamo s jos par ljudi iz kohorte i mozemo ladno kombijem...al to nece bit narednih 2 godine ak nas bude za 2 godine...jer s ovim entuzijazmom sve se bojim...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:37 am

Sha je napisao/la:
ja vam ne mogu opisat koliko mi je zao sto ne idem u taj split...sto nismo poceli dan ranije s tom kucicom krvavom sad bi mogao sutra ladno otic...danas bi to bilo gotovo...i ne mogu rec kolko mi se sere od sad od spike ajmo svi...treba to gurat i onda se ne ode bez valjanog razloga...ne moze mi nitko rec da smo neki kurac onda...kad se ne trudimo...i skidam kapu dadi...i malom steki...al posebno malom drazenu koji ce sutra pobjec od kuce...svaka cast...vidi se da im je stalo...bojim se samo na sta ce onaj sibenik u kupu licit...jebem ti neblak...ne znam zast ti pile ne ides...trebao si samo tu napisat ili rec eto zato i zato...reci manda mi neda...skontat ce svi jer si u sranju...steko stariji valjda ide...ne ide...ne znam...nije se izjasnio...neda mu se...file nema gute...a mogli smo te pogurat da si bas htio ic...al nema veze...prica lego ajmo svaku gostujucu 5 ljudi...mi ne mozemo imat sigurnih 2 da ce otic...jebes to...ne znam...ja to vidim ovako...svi imamo ideju neku i neku zelju kao...i onda kad treba a sta me briga sta cu ja kad svejedno nece nitko...netko treba jebemu mater...stoti puta govorim nismo nsc...ne znam sta da kazem...zao mi je jako sto je to sve tako kako je...i sto se ne mrda sa nule...al nitko to sam ne moze maknut...ja bi volio da mi odemo...da mi imamo konstantu...da punimo uvijek cetvrt busa da se skontamo s jos par ljudi iz kohorte i mozemo ladno kombijem...al to nece bit narednih 2 godine ak nas bude za 2 godine...jer s ovim entuzijazmom sve se bojim...
,

svaka cast, potpisujem
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:57 am

joj jebote znas sta bi ja sad...pa ja bi zapalio nesto koliko mi se IDEEEEEEEE!!!!bokte mazo...al kad ne mogu...jebiga...jedino sto me veseli sto vidim da ta kucica napreduje...moci cu to sredit...imat cemo bas dobro mjesto za zajebanciju to me nekak tjesi...danas sam si sto puta rekao a jebiga ne mos svaku otic...ne mos jebiga...ne mogu ja nikog ucit kako bit navijac tu smo svi vise manje jednaki po svemu...mi imamo vise gostujucih...file to kompenzira recimo unosi i pali stalno...svaka cast...ja nisam za to kad sam mrljav i panicar...al eto on ce to odradit jer je ladan ko spricer Very Happy i sad mi petricka poslala sms i ja konj idem odgovorit i sjebem si misao...cek mozda se vratim na stazu...e da...to sto se tice tog navijanja...to je bit...to je glavna poanta svuda se pojavit...ja bi volio da nas ljudi cijene kao ekipu jer idemo svuda...stalno...uvijek netko...uvijek brojka koja se moze mjerit sa vecim ekipama...tipa jug,sjenjak i tako...nek ih bude stid i sramota kraj jednog cepina...nek ih grga il file izruga na sastanku automatski ce povuc jos ljudi sa sobom...radit na tome da se poboljsaju...gledam video od prije 2 godine...usporedis danasnje stanje na tribini...nebo i zemlja...al ima tolko jos mjesta za napredovat...ja cu otic u taj sibenik u kupu pa makar sjekire padale jer ne mogu u split ic...volio bi da ne idem sam iz cepina...volio bi da nas bude bus jedan tamo...srijeda radni dan...ovo ono...oho sta je ovo...dobra brojka kohorte...aha...vidi njih...gledas slike...vidis krpe...eno dgo...eno baranjci...eno cepin...druga tekma...lupam sad istra...eno dgo...eno tta...eno cepin...treca tekma eno cepin...slike za par godina u udruzi...na ogradi cepin...koja god pogledas cepin...jebote pa ti momci idu na te tekme prate to...zajebni su ko kratka deka... Laughing znate sta mislim???kontate me???nemojte to radit...neda mi se ovo ono...jebemu...znas ono krenes preko kurca...kolko puta idemo...i jebemo si mater sto idemo...al onda u busu ruganje...u vlaku u kombiju onda dodemo zajebancija tamo onda trebas ciku i jebes si mater sto si iso ogorcen si vise nikad neces ic...smeta ti svaki kurac zasto smo tek u mucnoj reki a krenuli smo prije sat vremena i onda dodes...ciku...i sutra pogledam izdanje nase...i onda onaj osjecaj...sretan sam...i onaj ponos sto sam doso tamo i bodrio svoj klub i pokazao tko smo i sto smo...i da ako...AKO...kao skupina nastavimo ovakav rad moci ce nam se lagano neke grupe spustat na sisanje...a to cemo postic jedino radeci na sebi...i ja opet serem i brojim i jedem govna...davim...al moramo to tako...ajmo sad...ide taj sibenik...ajmo to skontat...ajmo skupit neku gutu preko ferja tog kad svi imamo da odradimo neke gostujuce kak treba...ajmo za baklje skupit da se momci mogu zabavljat...znas...AJMO!!!al sad stvarno...
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 3:24 am

Ovako stvari stoje... islo mi se cijelo vrijeme u taj split... i eo dodje danasnji dan... a ja nemam gute... ujutro kolokvij... i sto je najgore, uopce nemam neku veliku volju za otic... a i imam nesta drugo u planu... i ako mi to uspije, nece mi biti ni malo zao sto nisam iso... a i ne ide prava ekipa, nije mi to onda to... A grga zamracio, ne ide niko od aktivne ekipe... ide 5 ljudi...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 10:18 am

pa to ti govorim...sto svi bacaju grbu bokte za taj split...ja sam popizdio...jel vis sta ti pricas...nije mi se islo ovo ono...ma ustvari boli me kurac...ja cu ic svaku koju mogu a ne ide mi se ne ide mi se...a vi kak ocete...ovo nema smisla...ovo je rugacina...
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 11:19 am

Toooooo idem i jaaaaaaaa! Žurim na bus!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 1:55 pm

napadnuti nasi...dadu pred billom napali...mogo nam past transp...on isto sto ga nosi...kad ih ide troje...jebote bog te jebo...bas dobro sto ne mogu ic...bas dobro sto nam se neda i imamo neki kurac za drkat...odlicno!!!!jupi u 15 picki materini!!!jupiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!grgu vijali po gradu...covjek vozio kroz crvena svjetla...jebem ti nebo nebesko i tovarima i svemu sto puta...i grbavici krvavoj sarajevskoj mrtvoj sto ti bogova jebem da ti jebem i kompu i internetu i kucama montaznim krvavim...i ovoj kisi i svemu...zavrsit cu stvarno na psihi jebem ti boga dragog!!!!!!!!
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:13 pm

danas van sa svim i svačim, sutra čekat kad se budu vraćali...i od sada ne jebat 5 posto ove lokalne tovare...i da, znam kuću di se drži torcida đakovo, treba i po to otić jedan dan...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:20 pm

ne...ja sam za to da odemo po nase van danas...ak se vrate s transpom...da ne bi jos u gradu pao...znaci ak treba uzet cu ja ujutro auto...ak hoces steko pokupim te i idemo...idemo po njih...necu ic veceras van al ono...bilo bi bolje da nas je 5 u autu...ili ak cete vi bit vani...ti s autom...pa nek idu i fico i pipa s tobom...ja cu doc po ove...idemo zajedno ciku...ak sta bude da nas ima...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 2:27 pm

otić ćemo po njih
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 3:39 pm

astiga šta si sve napisao, istinu samo...mogli smo to sve organizirati več 16 puta neg čekamo zadnje dane ... ja sam iskreno nagovarao starog cijeli dan al nije dao, kontam si da sam i ja mogao pobjeć od kuće al tako bi se još više ujebao onda tek nebi mogao otič na niti jednu tekmu... a satra bi neku srčiku dobila.. mogli bi i mene pokupit, na mene uvijek, ama baš uvijek možete računat, di god bio otiču od tam.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptysub stu 28, 2009 9:08 pm

ja posto cu bit vani bit cu budan kasno ujutro,pa cu nazvat dadu oko 4,5 da vidim di je on.pa kad saznam kad dolaze(kontam oko 9,10 ujutro).ja cu vam javit pa cemo otic pred njih....brate ovo visse nije zajebancija treba sve tovare izuvat,pocevsi od lokalnihtipa buljan,roda,barbi,crki,kiksa,ekipa iz olive i tako...transparent treba cuvat ko oci u glavi...
i zvali su me oni tovai sto uvijek zovu,jebali majku,po glasu sam skonto il da su pijani il da su vukli nest,nisu normalni,rekli da ce nam jebat mater,stvarno treba i javit ekipi iz busa da se pripazi po povratku...
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptyned stu 29, 2009 10:00 am

od tovara, osim ovog u osijeku, ni traga ni glasa na putu..vidili ih jedino na stadionu...tak da je to njihovo jebanje majke i sve opet samo pricanje, ko i uvijek dosad....hvala shale sto si doso po nas..i sad moram ic na misu u 11 jer samo me Bog spasio, tj nas u busu, da ne izgorimo...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Emptyned stu 29, 2009 4:52 pm

Zato su se naši momci u Osijeku skompali s prikama eli... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





gostujuce utakmice... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
gostujuce utakmice...
[Vrh] 
Stranica 6 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: