brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gostujuce utakmice...

Go down 
+5
zendra
Pavle
BTK
Admin
Sha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptyned stu 22, 2009 11:36 pm

split je 110 kuna,evo steko i drazen kaze da idu,ja isto mislim jer ce mi to gostovanje platit burajz,onda ostali koji neidu ili nas 3 koji idemo da viska novac damo onima koji bi isli a nemaju gutu,ako budemo ekipa mozemo otic i svi,u srijedu na kupu SVI DAT BAR CENERA,bez iznimki,fico ti se uvijek mozes snac,rjesi neki gerje,prodaj,ovo ono,mora nas otic bar 5,6
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptyned stu 22, 2009 11:38 pm

[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptyned stu 22, 2009 11:39 pm

00:38 pogledajte frajear na transparentu alcos 88
haha
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptyned stu 22, 2009 11:50 pm

lego moj...ja i dino smo poslje utakmice davali interviju za OTV!....koa sprdnja...oni dosli kazu "decki moze par pitanja" ja im odma reko..."mene nesnimajte evo njega ak on oce..." i ovaj prico pizdarije ja se kreveljio...i pita lik nes za drotove kao jel sve proslo uredu..? ja kazem " bili su dobri nismo ih morali tuć...Very Happy" .... ma lego glavni smo...kog ce pitat neg EKIPU CEPIN Very Happy a ja naravno sam sto dalje odlazio od kadra, jer ak uhvate najveceg huligana u ekipi onda smo gotovi... Wink
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 12:04 am

cuj ovog grizlia...e ovo u vinkulji je cirkus...mozda smo se mogli potrudit i napravit bolju koreo...mislim ne mozda...al nije do nas...trebali smo...jedva cekam zadnje kolo kod nas...onda ce svi vidjeti kako se to radi...najvise pri tome mislim na armadu i ultrase Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 12:06 am

Sha je napisao/la:
cuj ovog grizlia...e ovo u vinkulji je cirkus...mozda smo se mogli potrudit i napravit bolju koreo...mislim ne mozda...al nije do nas...trebali smo...jedva cekam zadnje kolo kod nas...onda ce svi vidjeti kako se to radi...najvise pri tome mislim na armadu i ultrase Very Happy

e bas to,kad ce ultrasa bit 650-700 u osijeku?? cekam bas da vidim armadu u puli,oce njih bit tolko
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 12:36 am

kalu rugaj se u offtopicu...nije ovo essekeri forum...i takve seme...ok je bacit posalicu al ovo nema smisla...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:00 am

ma dobro je da si upozorio inace bi svima to poslao...plus dado i steko sad imaju ribice...treba im to pa mogu i oni kacit slike Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:03 am

Sha je napisao/la:
ma dobro je da si upozorio inace bi svima to poslao...plus dado i steko sad imaju ribice...treba im to pa mogu i oni kacit slike Laughing

nemaju jos ribice,a i nije potrebno ih uzimaju,ja imam nick i pass,dao bi im i kad god hoce da idu tamo,gledaju,skidaju slike,sta god. ja da sam nadlezan za ribice pola ljudi ih tamo nebi imalo...63 ljudi ima ribice
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:07 am

Admin
ned stu 22, 2009 10:47 pm
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2nbc400.jpg

i sad kazu da je malta normalan,mozda tako izgleda ali Mad Mad
i slike koje ja stavim ovdje nikom nesmijete slat i nikom nemsijete pokazat


lol!


Ja za Split eventualno ne znam moram pitat starce, ak ne budem išao mogu dat guze za one koi nemaju. siroće
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:11 am

ponco je napisao/la:
Admin
ned stu 22, 2009 10:47 pm
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2nbc400.jpg

i sad kazu da je malta normalan,mozda tako izgleda ali Mad Mad
i slike koje ja stavim ovdje nikom nesmijete slat i nikom nemsijete pokazat


lol!


Ja za Split eventualno ne znam moram pitat starce, ak ne budem išao mogu dat guze za one koi nemaju. siroće

on eventualno nezna
hahahaha Laughing
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:12 am

hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahhaha znao sam da si mutav znao sam hahahahahahahaah...kaze lik dat ce guze...to ponco samo daj...jebem ti nebo...kako umirem od smijeha...aaaaaaaaaaaaaaaa bokte ubio dragi...hahahahahahahaahah Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:14 am

hahahahhaha sad sam i ja skonto.. to mi se odsklizao prst gute sam htio reč lol!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:16 am

treba te zaledit i ostavit za iduce generacije da se smiju...skonto sam da si se zajebo...al predobro je sto su t i z jedno do drugog...haha...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:25 am

Ma neka za ribica, ako ga može imat puska, il pun kurac drugih ljudi koji rade 10 puta manje od nas, možemo i mi..a i uvijek mi sve zadnji saznamo..s grgom je rjeseno, to je najbitnije, mata se slozio...ok pipa sto imas pass i sve, imam ja camilov, al opet iz principa treba bit netko da se zna da smo i mi tu...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:27 am

BTK je napisao/la:
Ma neka za ribica, ako ga može imat puska, il pun kurac drugih ljudi koji rade 10 puta manje od nas, možemo i mi..a i uvijek mi sve zadnji saznamo..s grgom je rjeseno, to je najbitnije, mata se slozio...ok pipa sto imas pass i sve, imam ja camilov, al opet iz principa treba bit netko da se zna da smo i mi tu...

jeje sve to stoji,nije da ja nezelim da vi imate,nego je bolje da je sto manje ljudi tamo registrirano,bilo bolje da svaka ekipa ima jedan account i da svi citaju preko njega.meni svejedno
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:30 am

pa s tim se i slažem. jedan-dvojica maksimalno, ja kad sam reko dadi predložio sam samo da on bude, eto čisto da ima neki predstavnik...al eto kad smo s grgom pričali, ispalo ovako. a meni nije teško palo Very Happy
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 1:52 am

ajd ovo je sad tu offtopic al molim ak mislite komentirat otvorite novi topic ili u off...ok je da netko ima...al ja to gledam ovak...ti ribici su javna tajna...sto kaze pipa account ima preko 60 ljudi...to je smijurija ziva...ti sve sto trebas znat znas i ovako...ja ne vidim nesto sto bi se nas posebno ticalo a da ne saznamo...cisto jedan acc imat za pogledat sta se desava...dado ce sad otvarat te ribice,realno on je tu jos ovu polusezonu sto je 2 kola i kup...ti ces imat taj acc ok dobro netko ima...ne znam...moze tak i fico otvorit mogu ja...ne znam...a koji ce nam kurac???teme tipa ocemo ih napast ajd necemo...ajd dobro...e donijeli smo baklje...i sta je jos novo...e panjka zvao pokemon i reko mu stara mu zaba...znas ono...nekad ne valja sve znat...al kak hocete...jos neke stvari me smetaju sto smo svi kao neke njuske...mi smo goli kurac...sta smo mi?tko osim pipe ima preko 25 gostujucih?nitko...sta se imamo onda petljat...ono isto cerju s tim transpom...oke senje ga je nosio pa nek je kod dade kontam...al kakve veze sto smo ga je pipa cerju ponio u grad?mos mislit big deal...ovaj dode i uzme mu kao on nosi...dobro oke...al ne treba stvarat drame i tak mi to guramo sve i nastavit cemo kad dado ode u vojsku (sad glupavo pricam ko da nije na forumu al ono poceo sam u 3. licu pa jebiga) ocemo ostavit transp onda ciku???po meni je pipa tu najveca njuska sto se tice kohorte...steko je bio mozda prije njega na nekim gostovanjima i to al kontam samo zato sto je stariji i ona pauza...jebiga...onda ovo sto kaze steko za ficu sto ga ''napo'' pred demonima ne trebamo svoje prljavo rublje iznosit pred drugima al ono bila je rugacina ispocetka krivo shvacena...nebitno sad...za ubuduce ak imamo neke probleme rijesavamo to izmedju sebe...mislim da smo svi jednaki i ne bi sad htio da se netko tu istice kao ovo ono...bit cemo ekipa...znaci demokracija...sta vecina kaze tako ide...i nema ja sam glavniji...ja sam zeljko ja sam domazet...svaciji glas je jednako vrijedan...ja sam za tu shemu recimo...al ak vi niste izglasajte onda sefa...s tim da ja to ne zelim bit...nek bude dado,pipa,steko jebe mi se...al da bude vise neki red...mi sve nesto zajedno a svatko na svoju ruku...kak misli da je najbolje...jedan dan pricamo dado steko i ja drugi dan pipa i ja treci dan fico i ja...svi o svemu svakog sve sekira a kad smo zajedno svi sute...ja sam opet napisao markove konake al ne znam drugacije...evo sad sam reko sve sto me muci...zato i nisam isao van ovih par dana jer sam htio odmorit (uz to sto nemam gute) smijesno mi je bilo kak smo svi do zadnjeg licemjeri teski...moramo prestat s tim i sranjem iza djale jer nismo onda ekipa...onda smo kurac...ne zelim nikom srat pocet cu prvo od sebe...ak imam sta za rec onda cu to ubuduce rec...molim ljude da se ne uvrijede i pocne odma galama...nego da konstruktivno rijesimo neke stvari koje nas muce...ko normalni ljudi...eto...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:02 am

Samo opušteno, ne mogu ja to sve procitat...nego za taj ribic, imat ce ga dado i to je to. To se htjelo postic. A sto se tice transa, dado ga fura, kad ode, ja ga ne zelim, nosio sam 2 mjeseca i nije mi bilo ugodno bas...po meni nek ga pipa fura...kak hocete...ja se furam na pero zivkovic šemu, e i da, imam ja preko 25 gostovanja Cool pauza me sjebala Laughing
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:05 am

cek sry...dado kad odes u skuvoj kolko ces cesto bit ciku???meni je logicnije onda steko eto da ti citas te ribice...ta pauza ti je veliki minus...da si ostao to bi bilo predobro...imao bi mozda i 50 gostujucih...al jebiga...nisi...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:17 am

koji ste kurac zapeli za ribice? kad odem, obrisat ce me od tamo, to je vec gotovo, rjeseno...jebes ribice.

za transp...boli me kurac, nek ga nosi pipa, isti kurac, ja sam sad za vk bio popizdio bezveze, zato sto sam se dogovorio sa ficom da ce ga donijet na stanicu, i onda se odjednom pipa pojavi i uzme i boli ga kurac..za tebe sam znao da ides u grad, ti si reko, za njega nis nisam ni znao, oce busom, kojim, sta...al ok, boli me kurac, to je moja glupost i sto sam ja glup i zivcan i popizdim za sitnicu...

nego za taj tspli mrtavi, da se dogovorimo kak spada, da se skontamo sa parama, da se ode, za ostalo cemo se dogovorit na vrijeme...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:18 am

i da, za vojsku, ne znam kad cu doc kuc, specijalizacija mi je tu u đakovu, ovo sranje za cin u pozegi, tak da cu tu negdje bit, al ne znam kolko ce me cesto pustat kuci...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:22 am

pa to je oke...i to sto kazes za taj transp...njegova svrha je bar kolko sam ja shvatio nek me netko ispravi ako grijesim da predstavlja ekipu tj ona njega...znaci transp nosi ekipa...isto tako njena sveta duznost Cool je da taj transp...sta?sta?braniiiii tako jeeeeee...znaci ak smo ciku i neka je mrtava utakmica ne treba radit frku...ak idemo van negdje nosi ga netko pouzdaniji i dobro...sto se tice splita ja predlazem da se nadjemo u utorak navecer...pa cemo vidjeti tko ide i sta cemo i kak cemo...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:25 am

u srijedu cemo vald svi bit na tekmi...jel momci? pa cemo jebiga otic jebiga sjest jebiga, na rondel, boli me kurac, jebiga, il bilo di, jebiga, mozemo i u cepinu jebiga, sto se mene tice..jebiga...ponco je reko da se uvijek kod njega moze tak da...boris dušo?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Emptypon stu 23, 2009 2:26 am

jedan osvrt na sve,neznam odakle da pocnem,mozda najbolje od toga da moramo sve dici na jednu visu razinu,tesko cemo dovuci nove ljude u ekipu ali mi koji smo tu,tu smo. pocnite ozbiljnije shvacati stvari pocevsi od EKIPE,tekmi,gostovanja,udruge,tribine pa do samih sebe.nije to zajebancija i netreba bit zajebancija. neki ljudi(uvazeni u kohorti) jucer mi kazu svaka cast okupili ste tu ekipu.sad samo mozete napredovat.to je to. a kad pogledate kao ekipa nista nismo napravili,!! sta ce tek biti kad nesto napravimo konkretno. dalje nam ja zacrtavam kao cilj da na svakom gostovanju ubuduce treba biti 5 ljudi iz ekipe,kako god znamo,ali moramo. i to sto je sha spominjo da imam ta gostovanja,neznaci da ja vama sada mogu pametovat,ali neka vam to bude cilj neki,budite aktivniji od mene,skupite vise tekmi od mene. jos jedna bitna stvar a to se odnosi na drazena,poncu,grizlija steku mladeg i dancija; nemojte mislit da je to sve zajebancija,otic u rijeku potuc se s armadom,NIJE, nemojte olako to shvacati,zato kazem ozbiljnosti,recimo jucer je bila vinkulja pa ja bila rugacina,ali ne da idemo negdje NPR. pončo vise ocu cokolade,drazen vice moram kakat,kalu vice da smeteno djeluje, a steko da je slomio palac,opet kazem ovo sam bezveze naveo znam da se to nije dogodilo i nadam se da nece.niste jos dozivjeli neke stvari poput nas(kamenovanje u rijeci,boysi u sesvetama,tovari u šibeniku,kuhinjske nozeve white stonsa...necu u detalje).zato kazem ozbiljno shvatite. eo sad grizli tebi kazem odluci se oces biti ekipa ili ne,mi to moramo znat,a ne da dodes na svako drugo ili trece gostovanje,sad je dado se vratio pa ce ti on neke stvari objasnit jer on to konta.NEMOJTE OVO SHVATITI KAO DA VAM SEREM,NITI SAM JA NEKA MORALNA VERTIKALA,ALI MORAMO BIT EKIPA,MORAMO BIT IZBILJNI,MORAMO NAPREDOVAT...
KOHORTA ČEPIN
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sponsored content





gostujuce utakmice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
gostujuce utakmice...
[Vrh] 
Stranica 2 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: