brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptyčet stu 19, 2009 12:28 pm

svakom dobrom forumu treba off topic...znate kak tu ide i sta ide...morao sam nazvat temu ovak glupavo jer neda naslov ispod 10 znakova Rolling Eyes
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptyčet stu 19, 2009 1:44 pm

[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptyčet stu 19, 2009 1:45 pm

e a zasto je offtopic u predstavi se topicu?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptyčet stu 19, 2009 1:47 pm

zendra je napisao/la:
e a zasto je offtopic u predstavi se topicu?

forum je cisto da si sve olaksamo,netreba bit neznam kakav,dobar je ovakav
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptyčet stu 19, 2009 3:27 pm

vidio kod cveleta na banneru citat pa se sjetio...steta sto mi nemamo taj mentalitet...

https://www.youtube.com/watch?v=-aHsQrAGKxc&feature=related
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 12:57 am

stara mi kupila nove patike Laughing
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 11:13 am

jebote vidio sam je jucer...izgleda ko da je radila 72 sata u komadu...i ona ode i kupi mu patike...jebote ja kupim sebi i ostane mi 100 kuna do 1. 12. jebem ti neblak,trebam se i ja pocet zajebavat ko pile mozda mi stara ubode tazgu neki Laughing
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 1:13 pm

jebem ti neblak mrtvi odem na onaj facebook i vidim lidija nest sere kao ajmo svi u vk a ko ce ic u tspli?ti ces mi bokte mazo pametovat o simpatizerima i navijacima...jebem ti mater 23 sata dnevno u ustima ti neciji kurac i sad se pravis pametna...imas 3 gostujuce i to varazdin,zagreb i ne znam sta jos...bokte mazo i jos sa nekim bojsom i nekim majmunom razbacila filozofiju kak treba ic svuda i ne treba bacat grbavice...zamisli...pa di to ide???nju treba ponistit i uzet taj facebook nekak ga hakirat i napravit da kad joj odes na profil otvori se neki .gif i kao sve gori onak...zapalilo se...sve izgara...neko joj zapalio face...i doslovno joj treba face zapalit jer mi ide na kurac svjetski kao sa svima je dobra i svima nesto nadje srat...LIDIJA...jebem ti neblak neblakov...ja ne znam...kao bit ce nas duplo manje cim osijek prvu izgubi...nece nego ce nas bit isto 150-200 ko i kad smo bili 6.-7. i to nam je hvala Bogu neka konstanta i ostat ce tako...a to nije duplo manje nego maletne isto sto imamo i sad...osim vk di ce ic pun kurac ljudi jer je uvijek tako...ja se samo molim da ne ide u split...samo to...da slomi nogu opet i da ne moze narednih 25 sezona ic na tekme...
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 2:43 pm

Sha je napisao/la:
jebem ti neblak mrtvi odem na onaj facebook i vidim lidija nest sere kao ajmo svi u vk a ko ce ic u tspli?ti ces mi bokte mazo pametovat o simpatizerima i navijacima...jebem ti mater 23 sata dnevno u ustima ti neciji kurac i sad se pravis pametna...imas 3 gostujuce i to varazdin,zagreb i ne znam sta jos...bokte mazo i jos sa nekim bojsom i nekim majmunom razbacila filozofiju kak treba ic svuda i ne treba bacat grbavice...zamisli...pa di to ide???nju treba ponistit i uzet taj facebook nekak ga hakirat i napravit da kad joj odes na profil otvori se neki .gif i kao sve gori onak...zapalilo se...sve izgara...neko joj zapalio face...i doslovno joj treba face zapalit jer mi ide na kurac svjetski kao sa svima je dobra i svima nesto nadje srat...LIDIJA...jebem ti neblak neblakov...ja ne znam...kao bit ce nas duplo manje cim osijek prvu izgubi...nece nego ce nas bit isto 150-200 ko i kad smo bili 6.-7. i to nam je hvala Bogu neka konstanta i ostat ce tako...a to nije duplo manje nego maletne isto sto imamo i sad...osim vk di ce ic pun kurac ljudi jer je uvijek tako...ja se samo molim da ne ide u split...samo to...da slomi nogu opet i da ne moze narednih 25 sezona ic na tekme...

ahahhaa zato sam ja obriso face Very Happy samo me sikira
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 5:08 pm

Braćo moja....može vam bit žao što niste jučer bili vani samnom i dadom....ne želim uopće govoriti preko neta...hat trikovi su se izvodili...pili smo vani s barbijem...ajme meni braćo moja...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 5:12 pm

BTK je napisao/la:
Braćo moja....može vam bit žao što niste jučer bili vani samnom i dadom....ne želim uopće govoriti preko neta...hat trikovi su se izvodili...pili smo vani s barbijem...ajme meni braćo moja...
niste valjd 3 pičke zbarili Cool
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 5:16 pm

4 Cool
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 5:50 pm

ma da je 104...ak je barbi bio...meni lego bilo vrhunski ja lego spavat...naspavo se...i sacuvo i ovo malo sirotinje sto imam...plus idem sad do grada...neka gacu...i sara ce je platit...vracam se na stare staze...Grbavica!!!Sarajevo here i come!!!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 6:00 pm

e ne znam jesmo mi pricali o tome...sto se tice ovog foruma valjda je svima jasno...nitko ne zna za njega...osim nas...mislim da smo sada svi registrirani...i to je to...znaci nema jooooj imamo forum znas koja rugacina...nije rugacina...ni mali matovac...ni mali kurac ni palac...ni nsc...ni zolt ni kiksa ni Bog dragi ne zna za forum...a ne ko ribici javna tajna...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 6:08 pm

to se podrazumijeva. al nitko.
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 6:47 pm

kak bi izet reko, braco moja...

iznenadio sam se sinoc...

vrlo dobar izlazak...vrlo dobar...

red šale, red cuge, red picki, red vica

ponavljamo iduci cetvrtak..

nemojte se ni onda javljat na mobitele...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 6:50 pm

i da, ovaj topic bi se trebao zvat - mjesto za šakijeve referate i izdrkavanja...heh...jel neko proccito one postove? bit ce gori od borne...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 10:41 pm

ma oke moze i tako...
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptypet stu 20, 2009 11:01 pm

Brejkat cu si na sahrani gute nema gute nema krv ti jebem!
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 12:24 am

Evo susreo sam Koštea na stanici pa mal pričali, i kaže novu milku je upeco, al kaže da pitam Dadu kaka je Very Happy. Dado kaka mu je ta milka što ju je upeco ?? cheers
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 12:55 am

znas kakva je?ona sto pucketa...pucketa lagano za njim...cujem da picke luduju za stekom seniorom...danas sam cuo da je koste markan dobrica bubica ziva slatka i da ga ribe ne mogu zamislit pijanog...ja to nisam mogo vjerovat...pa lik se gazi ko svinja...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 1:04 am

To je i bio cilj da misle da ju bubica mala, dobrica, fin dečko ugledan, ne pije šta češ bolje cheers ali iza zavjese Twisted Evil
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 1:58 am

ja vjerujem da je on jako dobar i miran povučen pomalo utučen...jednostavno mi se čini da je takav kakav je...obican...on je sasvim zanivljiv nekad se voli šaliti na svoj račun ili na tuđi naprimjer kad popije koji sokić na stjepanov račun i slićno...al on je meni sasvim okej,iskusan vozać....super je on =)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 2:11 pm

Grizlee je napisao/la:
ja vjerujem da je on jako dobar i miran povučen pomalo utučen...jednostavno mi se čini da je takav kakav je...obican...on je sasvim zanivljiv nekad se voli šaliti na svoj račun ili na tuđi naprimjer kad popije koji sokić na stjepanov račun i slićno...al on je meni sasvim okej,iskusan vozać....super je on =)

hahahaha,kakav si ti glupan

očekujem šišmiša da napiše komenta na jucerasnji izlazak,brate to je bio spektakl,jeger u litrama,pičke skaču sa svih strana,IST BOJ nevjeruje,koc u minusu,dado mu da 7 kuna a račun 30,VRHUNSKI
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Emptysub stu 21, 2009 2:29 pm

haha, brat krene uzimat, uzme tih 7, ak je i bilo 7 kuna, ja mu kazem AJ BJEZI, DOSTA SI UZEO...on se krevelji, aaaaa kao dosta sam uzeo...a zbarili mi mujke lego i ekipa nas zaboravila...i ja sam pljuge izgubio...vrhunski izlazak...i ne sjecam se sta sam pricao, al pip nije mogao hodat kolko se kreveljio..i od pere novaka sam uzeo mob da pipa nazove jozu..vrhunski lego..vrhunski..
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 1 / 27.Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: