brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:45 pm

http://tinypic.com/view.php?pic=34nnmf8&s=6

evo momci pogledajte momke iz AGRAM CREW-a
preštijali bi nas,jug 2 i TTA zajedno,to je ono o čem pricam,nema tu zajebancije,zamisli da dodemo u sukob s takvima,a takvih imad podosta na sceni...
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:51 pm

zamisljam...i oni lego kod nas mogu kak hoce...jer smo svi sitni i nikakvi...znas sta sam ja razmisljao uz to sto se trebamo pocet pumpat...da nam dado drzi predavanje...te taktike ovo ono vojne...da takve ceke radimo...da se sletimo sa 5 strana i svi su fokusirani na svoju shemu...ono 4 strane napadaju peta leti u kombi po krpe...znas ono...cirkusi neki...pogotovo ak si mrcina neka malo veca...izvedivo je to...pogotovo fankutima i sl pa ti nece znat di su...il da djeto jos suzavac koji ukrade...ja imam 2 maske skema ciku...to iz rata nabavit...bacis im to...oni se sklanjaju a ja ko gospodin dodem...otvorim kombi...uzmem sta mi treba...odem svojim putem idem dalje ne trebam ja od agrama zagrljaje pa da poslije prica...bilo je izuvanja...nije to sala nije to sala...uopa uopa!!!!
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:52 pm

čekaj koji je ovo kurac? kaka odijela? maškare šta? mislim dovest ću starog i ekipu na jugoistok i tak to...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:53 pm

Koja šema svi ljepo obučeni koda su na sastanku,a dobro pogle to sve stariji ljudi nekih 22 pa nadalje. Kontam si da su ti likovi proveli pol života zajedno, zato i jesu dobri
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:55 pm

jesu pončo, to su sve braća inače, ko rokanovi...i tak idu spavat jedan kod drugog..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 9:56 pm

tako su se obukli danas u puli na gostovanju
hahaha
najmladi agramer je onaj lijevo skroz ima 19 godina a izgleda kao da ima 28
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:01 pm

ko rokanovi...hahahahahahahahahahah...saljivi koste...saljivdzija zivi...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:01 pm

hahahhaa čuj šakiya očeteda va mja održim trening haha, trenutno bildam kod bambura i trčim tu po selendri. Men pre dobro što su se tako obukli baš onako čisto svoj stil. mogli bi i mi spavat kod drugih haahha al bez scena
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:02 pm

A ovo za pumpanje, neće nam to ništ pomoć ak se neznamo šorat...nisu oni baš tolke mrge, nije tu nijedan veći od grge...i rimuje se hahaha nego bi po meni svi trebali malo s dančijem u gladijator, il u muriju i tako to...sparinge neke, dobit po lampi i dat po lampi, dok ne postane rutina..
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:03 pm

ponco je napisao/la:
hahahhaa čuj šakiya očeteda va mja održim trening haha, trenutno bildam kod bambura i trčim tu po selendri. Men pre dobro što su se tako obukli baš onako čisto svoj stil. mogli bi i mi spavat kod drugih haahha al bez scena


kralju kraljeva...nitko mi ne može uljepšat dan ko ti pončo...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:04 pm

BTK je napisao/la:
A ovo za pumpanje, neće nam to ništ pomoć ak se neznamo šorat...nisu oni baš tolke mrge, nije tu nijedan veći od grge...i rimuje se hahaha nego bi po meni svi trebali malo s dančijem u gladijator, il u muriju i tako to...sparinge neke, dobit po lampi i dat po lampi, dok ne postane rutina..

netreba uopce bit napumpan,treba bit pametan i treba imat jajai ne treba panicarit nego kao zvrk na novskoj,bez panike,nade lopatu i udri...
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:05 pm

haha i to što kažeš nisu neke mrge/grge ahha. Nije bitno koliki si neg da imaš tehniku, mislim da sam u 8 mjeseci dobio dosta batina na treningu, zato i sad idem malo na masu i snagu tako da se mogu vratit još bolji, ak se očete sparingovat imam ja jedan par rukavica, treba sam guma za usta zbog zubi i jezika. Pa šta sam sad krivo napisao ?


Zadnja promjena: ponco; sub stu 28, 2009 10:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:05 pm

al ne mos se ti tuc ak nemas snage u udarcu...bokte mazo ak si sav mlitav...jebiga dado dok nije isao u vojsku imao je 100 kila...znaci nekih 20 tezi od mene...ja sam njega poceo bubat al se on objesio kad je vidio da cu ga izudarat i srusio se na mene...ja se mogu jebat kad je tezi i opusti se...mogo me izudarat da je htio...eno pipa je vidio...mogo me sabit...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:08 pm

Možeš ak imaš tehnike al ima načina... ak je čovjek visok lupa ga se u jetru, rebra i bubrege... ako je čovjek mal i debel gađa se brada i uši... ak je visok i mrga isto rebra i noge.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:11 pm

vid konja ponce...evo nek te moja sestra dode udarat u bubrege...ajd...da vidim sta ce ti bit...ak udaras ko pickica nece ti pomoc ni sve tehnike ovog svijeta da ti je tata henry i mama kukumka mos se jebat...ja sam vidio gdje covjek bez tehnike doslovno izbija lika iz papuca...tezeg od sebe bar 30 kila jer ima udarac...jednom te opali i ciao djaci...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:14 pm

Ajd nek me tvoja sestra udari jednom laktom u donju vilicu ja mislim da bi zvjezde vidio, kad smo kod tog ljudi s velikom masom su pree spori ( osim Fedora i Brock Lesnera ) tako da ak si se imalo tukao il furaš neki karate stil lako mu izbjegneš sve udarce il ih jednostavno pohvataš i kontru udri. Istina je da kad veči ljudi od tebe sam se bace na tebe npr na jiu jitsi dođe mi lik od 100 kila i sam se baci na mene i ja mu ispod prsa al lik je pre spor i lako mu izvučeš polugu na nozi ili rukama.


Zadnja promjena: ponco; sub stu 28, 2009 10:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:15 pm

klasican primjer...frc...jel netko misli da je on prebildan kad ovak stoji normalno dok ne skine majicu...probaj se malo pohrvat s njim...savit ce te...a zamisli da dode jos lik vislji i tezi od tebe...a ja ga udaram sto bi vi rekli...s pol snage...mogu plesat oko njega i tehnicirat 3 dana...nije to ring da se ocijenjuje tehnika to je ulicna tucnjava...ne kazem da tehnika nije vazna...dapace...al kad oni krenu to vise manje pada u drugi plan i gledas kak da prezivis...ne stojis u gardu i ne odmjeravate se...high kick low kick...kad lete pizdarije okolo...ukljucujuci sve te silne tehnicare od 70 kila....
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:18 pm

opet on svoje...di ces ti koga gadjat u sori 15 na 15...sad lupam...koga ces ti ic gadjat...ma udaras ga gdje ti naleti...opalis ga u njuskonea da mu suze idu ko srbima poslije oluje...opalis ga nogom...bocom...svime...kakvi kurci palci tehnike...sigurno pomaze kad znas bolje ciljat al nemas bas vremena probas ga opalit kak si zamislio ak te sa strane ne opali njegov drugar...sto se druska s njime i nosi kravate...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:18 pm

I to se slažem u potpunosti da se ulična borba razlikuje od one u ringu. Brale ak se ti znaš tuč u ringu mislim da češ se i na ulici jer se lako usvoje ta "pravila" bacanja drva, klupa, stakala, gaća, tupih predmeta haha i tako. Zaš mi eto jedan dan nebi ODMJERILI SNAGE ?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:23 pm

Sha je napisao/la:
opet on svoje...di ces ti koga gadjat u sori 15 na 15...sad lupam...koga ces ti ic gadjat...ma udaras ga gdje ti naleti...opalis ga u njuskonea da mu suze idu ko srbima poslije oluje...opalis ga nogom...bocom...svime...kakvi kurci palci tehnike...sigurno pomaze kad znas bolje ciljat al nemas bas vremena probas ga opalit kak si zamislio ak te sa strane ne opali njegov drugar...sto se druska s njime i nosi kravate...

zamisli soramo se s tovarima 30 na 40 a ponco izvali polugu
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptysub stu 28, 2009 10:24 pm

cheers cheers cheers cheers hahaha neb tamo vukao poluge ae 1 na 1 več može, al tam se gaziii farao farao farao king
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptyned stu 29, 2009 12:16 am

pa da...il onak stane u gard da opali lika a ova trojica s boka ga prestiju...samo ga pregaze i on napravi kolut udesno...samo se preokrene i dok su mu noge jos u zraku dok se okrece ovi u trku ga izuju i krecu mene prevrtat...i izuvat...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptyned stu 29, 2009 12:20 am

Jebo ga ... krvavi i njegov sin ... da ga jebo. jebo ja njima svima mater u usta smrdljiva. Pička im materina balava seljačka jebo im ja mater u onom kršu njihovom na grobu njihovom. dabogda svi pocrkali od praseće gripe...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptyned stu 29, 2009 12:23 am

mogu i od tovarske...sto se mene tice...kaze mi dado murije slabo jako slabo...jedna marijola tek pred splitom bila...bit ce im festival...po autoputu ih prati samo presretac...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Emptyned stu 29, 2009 12:44 am

daj šaky nemoj pisat take izjave od toga mi sve gore što nisam išao :S jebem ti neblak krvavi.. šta vas 2 niste vanka išli
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 5 / 27.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: