brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 novi transparent

Go down 
+5
Grizlee
Admin
BTK
ponco
Sha
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:19 pm

predlozeno je na ribicima da se radi novi cepin i novi vbk...od svile...da se mogu slozit da stanu u pederusu,sigurnije je za nosit i tako...pa ko je za i ko je protiv...meni je dobra ideja al mi nekak zao ovog starog transpa...jer ima sezona iza sebe...jos vazem...to treba uzet u razmatranje....samo nemojte napisat da ste suzdrzani...svatko ima pravo na misljenje i nece vam se srat ak se ne slazete s necim...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:20 pm

ovi sa skrivenog nek vas vise upute...sta se pisalo i tako...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:47 pm

Šta treba radit novi čepin jedino jer ne stane u pederušu ? ak je to jedini razlog ja sam protiv, jer je i men nekako žao ovog ima dosta tog iza njega kako je i šaky rekao.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:51 pm

greda je sto je ovaj teze branit...ja stavim svileni u cega...i ne moze mi ga dragi Bog izvuc van...hahahahaha...ovo zvuci malo blesavo...al sta god da hoce vuc...ne mogu izvuc...tak da...treba malo razmislit...dobro ti si protiv...uvazeno...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:52 pm

Ja sam za, ali ako i samo ako će biti identičan ovom starom. Tradicija i samo tradicija. Stara šema za sva vremena...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:54 pm

BTK je napisao/la:
Ja sam za, ali ako i samo ako će biti identičan ovom starom. Tradicija i samo tradicija. Stara šema za sva vremena...

e to.jos cemo vidit kakav je stav cijele skupine,pa dogovorit mi kao ekipa detalje,nista necu pircat unaprijed...i da,ako ce bit novi,onda identican,isti.old skul,a ne neke seme ultra,rapidovci,zvjezidce,i to...
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:55 pm

pa normalno...u milimetar dimenzije...sve boje isto...i probat pogodit ton plave...znaci da bude identican...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:57 pm

Sha je napisao/la:
pa normalno...u milimetar dimenzije...sve boje isto...i probat pogodit ton plave...znaci da bude identican...

uzmi u obzir da je ovaj izblijedio Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:57 pm

Sha je napisao/la:
pa normalno...u milimetar dimenzije...sve boje isto...i probat pogodit ton plave...znaci da bude identican...

e tu se neslazem,ova boja sad nije ona kao sto je bila kjad je trans napravljen,izbjelila je dosta,pogledaj na slikama starim,malo tamnije
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 10:58 pm

Probajte onda ne prosipat jegere, peline i ne znam kake sve pm na njega
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:00 pm

pa jesam...al mi cemo napravit plavu kakva je bila...glupo je radit izbijeljeni novi transp...bar meni...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:02 pm

Sha je napisao/la:
pa jesam...al mi cemo napravit plavu kakva je bila...glupo je radit izbijeljeni novi transp...bar meni...

plavu ko onaj prvi stiker koji sam ja radio
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:04 pm

ponco je napisao/la:
Probajte onda ne prosipat jegere, peline i ne znam kake sve pm na njega

to mu samo povecava vrijednost...nije to nova majica...nego da se vidi da je bio negdje...znaci da ima neku pricu...da klinci pricaju za 10 godina...jebote jel vidis ovu fleku...ovu crnu...to ti je od pelina...to pipa prolio kad su isli u zagreb ono...pa je osijek dobio dinama...ona sezona 2010/11...ono kad su nasi konjicu izuli tamo u dugom selu...a ova fleka ti je kad su isli bokte u prag...800 ljudi...isto od neke cuge...ovo ne znam sta je...al kazu mi da je to krvavo...to dadu drot opalio pendrekom u glavu i sve spricnulo po ogradi i po transpu i na donjem gradu imas isto fleku od toga Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:07 pm

HAHAAHAHA SLUŠAJ TI TOOO hahaha, dobro proljevajte onda sve osim vodke Smile
aaa vidiš ovu najveću fleku ? e to ti je kad se markov pas izvršio vrijeme nužde na njega. Štae s dančijem jel on umro?
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:09 pm

izvrsit cu ja tebi 2 udarca u glavu iz nuzde...sta pricas ti?kakvi kerovi seru po tome???nemoj lupetat...al ovaj transp ima tak fleka i svega iza sebe...i to je pravi transp...takav ce bit i iduci...novi friski...jednu polusezonu...i onda iducu...vec skupit malo gostovanja...pa onda jos koju...i tako...pomalo...kad bude novi imao 200 + plus ove europske sto cemo igrat...to ce bit onda to... Cool
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:12 pm

ajde zajebavam se... haha izgleda da sam jedini protiv :Very Happy izgubio sam Sad pravite novi cheers
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:15 pm

pa nisi...ima tu jos dado...fico...drazen...steko mladji...kalu...danci...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:37 pm

ponco je napisao/la:
HAHAAHAHA SLUŠAJ TI TOOO hahaha, dobro proljevajte onda sve osim vodke Smile
aaa vidiš ovu najveću fleku ? e to ti je kad se markov pas izvršio vrijeme nužde na njega. Štae s dančijem jel on umro?


pa mene pončo pita šta se ja smijem stalno....

dakle pas je sebe izvršio vrijeme nužde na njega...


evo opet se smirujem po sobi...ovo djeluje terapijski na mene...loliram se po kući
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:43 pm

dobra shema...to sa tim da stane u pederušu i te sheme...to je dobro, al steta starog i moze pitanje oce bit onak tanak pun (k)urac ili ce bit deblji jel ak bude onak tanak onda to smjesno izgleda koda je proziran...vidi se sve kroz njega i te sheme...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:44 pm

Grizlee je napisao/la:
dobra shema...to sa tim da stane u pederušu i te sheme...to je dobro, al steta starog i moze pitanje oce bit onak tanak pun (k)urac ili ce bit deblji jel ak bude onak tanak onda to smjesno izgleda koda je proziran...vidi se sve kroz njega i te sheme...

ajd ak nadjes nesto debelo od svile ja ti dam da me izjebes u glavu...jel moze??? Laughing normalno ce bit tanak...al nece se kontam prozirat toliko jer su kod nas dosta tamne boje nisu neke crapy ko na st dici...
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:48 pm

Sha je napisao/la:
Grizlee je napisao/la:
dobra shema...to sa tim da stane u pederušu i te sheme...to je dobro, al steta starog i moze pitanje oce bit onak tanak pun (k)urac ili ce bit deblji jel ak bude onak tanak onda to smjesno izgleda koda je proziran...vidi se sve kroz njega i te sheme...

ajd ak nadjes nesto debelo od svile ja ti dam da me izjebes u glavu...jel moze??? Laughing normalno ce bit tanak...al nece se kontam prozirat toliko jer su kod nas dosta tamne boje nisu neke crapy ko na st dici...

a znam da nea debela svila..ma neznam kak ocete...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:53 pm

kalu da ili ne...nema kak hocete...suzdrzan...svejedno mi i tako...
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptysri pro 02, 2009 11:54 pm

Sha je napisao/la:
kalu da ili ne...nema kak hocete...suzdrzan...svejedno mi i tako...

ne, ovaj je bolji, mada jest star..zapravo u tome i je shema u tome sto je star Very Happy
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptyčet pro 03, 2009 12:35 am

vec sam napsiao protiv ali se izbrisalo nisam za zato sto je ovaj trans jedan od najstarijih transparenata i bilo bi ga steta mjenjati za bilo kakav transparent makar bio i identican
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Emptyčet pro 03, 2009 12:39 am

treba ga branit...stalno me to cupa...postajemo ozbiljniji idemo svuda...nije vise zezanje ko prije...idemo u kc...i tako organizirano...bit ce situacija kad ce ga trebat ponijet a ja ne zelim preuzet toliku odgovornost i garantirat da cu ga uspijet obranit svaki put...ispada pickasto mozda al po meni pametno...ja sam za novi...ovaj stari ce ostat...ak je neki rodjendan kohorte ili nesto donijet ga i stavit za stare dane...al ono...po meni bolje radit svileni...
[Vrh] Go down
Sponsored content





novi transparent Empty
PostajNaslov: Re: novi transparent   novi transparent Empty

[Vrh] Go down
 
novi transparent
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: