brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 zika i tako to

Go down 
+2
Sha
BTK
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptyned sij 24, 2010 10:23 pm

pale Suspect jocolor Suspect cyclops clown clown clown geek king affraid affraid santa
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 37
Lokacija : kod tvoje ribe

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypon sij 25, 2010 11:32 am

Admin je napisao/la:
pale Suspect jocolor Suspect cyclops clown clown clown geek king affraid affraid santa

ajde vidim da je i ovaj doso sebi...malo za promjenu da je stvarno on na msnu na ne marijana...meni to jako dize tlak...
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptyuto sij 26, 2010 5:32 pm

za ponču Very Happy


[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptyčet sij 28, 2010 12:43 am

ideš, jebena je
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypet sij 29, 2010 12:22 am

[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypet sij 29, 2010 1:22 am

aj koji je ovaj luka kalu kralj prejake su mu pjesme Very Happy





nou potok nou kraj...put šapa in the air Very Happy
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 37
Lokacija : kod tvoje ribe

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypet sij 29, 2010 1:06 pm

nou potok nou kraj...hahahaahah...koji si ti lik...i jebemu mater sta se ne javis koji penis kad te se zove na mobitel???ja jucer zovem i opet ona mrtva govorna posta...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 37
Lokacija : kod tvoje ribe

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypet sij 29, 2010 5:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=s5fqWNNo-Tc najjaca stvar koju sam cuo u zadnje vrijeme...vidi senny...ko da je mrtva...ima preko 4 banke...i jos kad mu objasnjava...to mali ne valja...kad rukom mlati Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Emptypet sij 29, 2010 6:13 pm

Sha je napisao/la:
nou potok nou kraj...hahahaahah...koji si ti lik...i jebemu mater sta se ne javis koji penis kad te se zove na mobitel???ja jucer zovem i opet ona mrtva govorna posta...


ma zvuk mi iskljucen i taman si me zvao kad sam nosio liniju kuc, pa se nisam mogo javt
[Vrh] Go down
Sponsored content





zika i tako to - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zika i tako to   zika i tako to - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
zika i tako to
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: