brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 5:00 pm

ma doci ce oni...vidjet ces...samo pricao sam sa pipom kaze da sacekamo dok izadje onda cemo to rijesavat...nisam ni mislio prije...kad krene sezona...kad snijeg malo otopi... Cool
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 5:16 pm

želim znati ko radi transparent. ako su to zlaja, grban, brno, ceki, i pavić, da se svih 10 skupimo na livadu možemo im ladno polabat kiblonea. jebote pa ti dečki su ležali zbog ovakih sranja, neki još i leže. evo samo ceki, ja bi ga usporedio s pipijem iz 031, mal a udara ko zmaj.
prije sam stalno visio s njima kod vrtića, vidio sam kako se tuku, na kopici, u tvrđi, s ekipom 031....plus što su narkomani i ne jebe ih ništa. jednom prilikom je ceki zavalio kureta u facu onako nogom punjarom i to pred veprom, zato što mu se ovaj smijo...vepar ladno gleda...

mi smo za njih doslovno KLINCI i da smo bbb, mi bi bili oni koji bi im išli po pivo i cigare. oni imaju šora ko mi gostovanja, i nije se s tim zajebavat. ozbiljno govorim, bez pretjerivanja...oni bi jedva dočekali livadu s nama, čisto iz zajebancije....

znači ako je o njima riječ, prvi priznajem da nemam muda zvat ih na livadu, za neke akcije čeke i uzimanja transa jesam, iako bi se i tad maskirao, jer je njima stvarno najmanji problem uletit ti u kuću, i za trans ti uzet mamu, pa ti imaj trans, a on će tvoju mamu...nije im ni prvi ni zadnji put.

a ako je riječ o klincima, ponavljam, to je sasvim druga stvar...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 8:23 pm

a to da mi naprave zivili bi jos jako dugo...s tim uljetanjem u kucu...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 10:41 pm

da odma pitam tko ide na party u petak ?
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 10:41 pm

ja ako ne budem u đakovu
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 10:47 pm

Oš ići autom ? mislim ak budeš išao na party, ja moram vidjet još če tko ič, al ostavio bi kod tebe u autu torbu
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 10:55 pm

e neznam još
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 11:12 pm

di ici za novu godinu? ako neko ima sta pametno neka predlozi
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptypon pro 14, 2009 11:34 pm

moja kandidatura za predsjednika hrvatske
glasajte za mene u meni je buducnost!

Dražen Posavac
ovo više nema smisla

http://www.jahrvatskipredsjednik.com/kampanja.php?id=17182
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 1:00 am

U mom podrumu imaš sve šta treba za novu: pecaljke, peć, kolica, jedno 2-3 bicikla, mačak(Armin), malo drva, cvijeća, ograda i to za cijelo dvorište...

Pecaljke dobro dođu ak se netko izgubi zato svakog nataknemo na udicu i ak se netko izgubi samo verlaj uhuuu jer je to jako velik podrum.
Peć je tu naravno da nas hladi.
Kolica za odvoz i dovoz opreme.
Bicikli služe za pa ono bicikli ko bicikli netko odvozi par krugova i vrati se, čisto razonoda.
Mačak je tu da nas zabavi, a kasnije ga smotamo i poduvamo.
Drva služe za igranje tup tup ( po glavi ).
Cvijeće je tu da zasadimo nešto ak ponestane, npr možeš stavit flašu pelina naopako i izraslo bi ti odma mali pelinčići..
Ograda je da se ogradimo od zime, šta ona nama može ako smo mi unutar ograde.
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 1:23 am

lolika



alee aleeee o hajdučeeeee, za tebe uvik bižimooo, prvaci smooo u gađanjuu, razbijanju i trčanjuuu
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:08 am



...Koja glumi ludilo pljunem joj u kriglu... PLJU!
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:20 am



PIPA-TRI Versa Very Happy
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 12:55 pm

[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 1:20 pm

ajd sad ozbiljno...MRTVI GSNJE!!!!

drazen isaketo nekog bojsa...to je super stvar za razliku od snijega

onda sta jos...nova godina nemam pojma sta ni di...

steko jebalo te DJ...dodi na party...ici ces neki drugi dan u DJ...i ako je party jadan pokupi se i odi u DJ...eto...

ajmo neke picke zvat tamo...al da dodu...zovite one sto znate da ce doc...onda da pokazujemo oziljke tamo sa ivanje reke i picke materine...uvelicavamo price o izuvanjima i tako...kak smo izuli 150 tovara kod velike kopanice...al to se ne zna...ovo ono...i tako...eto...znaci prica izleti dado...bum tovara u njusku high kick ovaj odleti...2 jos legnu sami i kazu nemoj branko boga ti...kaze dado nisam ja branko...jebem vam da vam jebem ko je udaro auto...ko ja auto udaro...oni pocnu vikat nisam ja nisam ja...sime je...i ante...oni su pobjegli dolje u reku...tamo na ivanji...skrivaju se...od vas...nece doc...iz mrzle vode nece van...izlazimo steko i ja...vijamo ih ovo ono...oni bjeze i kak trce mlate teleskopom i udaraju se u glavu...nokautira ih se 20...odma...i tako realne price da ispricamo malo...to kontam... Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 1:27 pm

de malo to pričaj šta je bilo s draženom ahhaha ???

jer nije pipa nešt predložio da bi mogli kod njega ono sam cugu neku uzeti toe to !??
i ja sam da marko ide na party ak on ide mogu i ja :Very Happy
ček ček di bi ti dovodio neke milke to ne kontam ? haha "znaci prica izleti dado...bum tovara u njusku high kick ovaj odleti...2 jos legnu sami i kazu nemoj branko boga ti...kaze dado nisam ja branko.." AHAHHAHAHA nisam ja branko HAHAHAHHAHAHA ja ne znam zaš je meni to ovoliko smiješno jaaja
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:03 pm

drazen ce ispricat ne mogu ja kad nisam bio tamo...ko drugo...pipa i nova godina...tesko jako tesko...danas je ono...15. bokte a on je jos u bolnici...sta ti je...decko ce cikuriku vatspa...bar bi trebao...i ne bi dovodio milke...NEGO MUJKE MUJKE...KRV MU VISE JEBEM...MUJKE SOJKE BUKARE ZLO PICKE BANJA LUKE...milke ne dovodim...milke jedem...dobro nekad jedem i mujke...al to je vec druga prica...i doveo bi ih na party...a milku na ispašu...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:06 pm

Dobro to je on rekao prije, neg što se to njemu desilo...
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:11 pm

eo vam decki pjevajte malo....

ovako ide Tekst...

U TSPLI kada pođem ja, prati me pet šest marica, Okružni sudija rekao 12 godina, 12 godina strogog zatvora! Okružni sudija rekao 12 godina, 12 godina strogog zatvora!....Raduje me jedna istina, u Split vratit cu se ja, ali novalja nikad nece nikada, Ali Novalja nece nikada Very Happy! skontat cete kada sta ide... Very Happy

prva i zadnja kitica

https://www.youtube.com/watch?v=kOvwQlCv6-I&feature=related
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:12 pm

Grizlee je napisao/la:
eo vam decki pjevajte malo....

ovako ide Tekst...

U TSPLI kada pođem ja, prati me pet šest marica, Okružni sudija rekao 12 godina, 12 godina strogog zatvora! Okružni sudija rekao 12 godina, 12 godina strogog zatvora!....Raduje me jedna istina, u Split vratit cu se ja, ali novalja nikad nece nikada, Ali Novalja nece nikada Very Happy! skontat cete kada sta ide... Very Happy

prva i zadnja kitica

https://www.youtube.com/watch?v=kOvwQlCv6-I&feature=related


REMIX BY SHA:

okruzni sudija reko 12 zabrana 12 zabrana za ekipu iz kombija...raduje me jedna istina...u tspli opet vratit cu se ja ali novalja nikad nece nikada...iz osijeka se vise ne vraca Very Happy
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:17 pm

ma prolazio neki lik s dinamovim salom i ja mu poceo srati da makne sal da ce ga neko nalomit i on poceo nesto drsko odgovarati kao ko ce mene nalomiti i ja ga spucam sakom u glavu i lik se posklizne i padne , digne se i zakvaci me po nosu razdero mi kozu malo i ja i ovaj lega jedan iz sirokog brijega na njega uzeli mu sal i osli.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:19 pm

dalmacijo mrzim svaki kamen tvoj kojim tovara gadja kombi moj...al kad izleti ekipa ta bit ce opet bjezanja jer svaki tovar je picketina Cool
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:26 pm

Sha je napisao/la:
dalmacijo mrzim svaki kamen tvoj kojim tovara gadja kombi moj...al kad izleti ekipa ta bit ce opet bjezanja jer svaki tovar je picketina Cool


predobro...to trea na tekmi pjevat Very Happy
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:27 pm

Neznam, ako bude snijeg ovaki ne idem sigurno u đakovo. a na parti mi nije sigurno zvat pičke, bar one koje ja barim...jer ne može nabolje s njima...samo mi fali da kratki il iža krenu tamo bacat spike neke, il da neko opet pusti onu sotonsku glazbu....

sjetite se zadnjeg partija, kika dovela neke ribe, skupile se u kut i molile krunicu da ih netko ne izbode...

al da ću zvat, zvat ću...zvat ću ines, pašuldicu (hahahaha ko ga jebe kratkom ne smeta) i tako nešto sa strane sigurno...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Emptyuto pro 15, 2009 2:31 pm

BTK je napisao/la:
Neznam, ako bude snijeg ovaki ne idem sigurno u đakovo. a na parti mi nije sigurno zvat pičke, bar one koje ja barim...jer ne može nabolje s njima...samo mi fali da kratki il iža krenu tamo bacat spike neke, il da neko opet pusti onu sotonsku glazbu....

sjetite se zadnjeg partija, kika dovela neke ribe, skupile se u kut i molile krunicu da ih netko ne izbode...

al da ću zvat, zvat ću...zvat ću ines, pašuldicu (hahahaha ko ga jebe kratkom ne smeta) i tako nešto sa strane sigurno...

ma sve te...sve picke...all the bitches!!!!!znaci mujki nam treba...i fino doc ko gospoda prvi i calabrcnit nesto...popit...sjest...rec curama e cuj...ja te cuvam bejbe hahaha...znaci ono...sve polako...pa kao neka pusa...pa ovo ono...znas kak to ide...a kratki i iza nek idu sisat devin kurac...znam da ce doc i drkat i pizdit tamo...al ono...ti djuskas sa svojom mujkom i boli te lapras... santa
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 17 / 27.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: