brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 2:34 pm

pazi ekipa...mi...camil i alka...ne znam oce doc flash i samo ne daj Boze da dode Bunoza...molim te...onda ko tu jos ima...ovi decki iz 031 su svi oke...onda...ko jos tta...normalni momci...samo da nema alkosa u pretejranom broju...ovi s juga ce svi doc...to ce bit oke...svi oke momci cak i fudokonda...nesvrstanih par ima oke...ovi koji znaju bit glupi nisu tak nadrkani...da ce se potuc bzvz...dgo...rade,grga...bit ce red na partiju...trebo bi bit...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 2:35 pm

e da...i gospoda iz nsc...isto...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 4:31 pm

nothing but the truth...nemojte se trudit skidat ili gledat taj film...novinari su takvi idioti...zamisli ovu ribu...napise pricu u novinama nekim kao o cia opertivki...a ta sto radi u cia...njena kcer ide sa sinom od ove novinarke u razred...i sad tu nastane cijela pizdarija kad se sazna da netko otkriva agente cia-e i dode istrazni sudac...kaze joj reci ko je to...ko ti je reko...ona nece...nece rec...kao integritet...kao nece otkrivat izvore...i dode joj opet taj tip kaze ajde reci ko je da ne idemo na sud kontas nacionalna sigurnost je u pitanju reci tko ti reko ak odemo na sud morat ces rec...ne...nece ona rec...pravi se pametna amandman ovaj onaj...a u biti te ne stite ti amandmani kad je u pitanju nacionalna sigurnost i ljudi joj opet lijepo govore i ona se opet pravi pametna...i dode kod sudca...kaze sudac tko ti je reko...nece rec...i dobije zadrzavanje...grunu je u corku...i eno je sad vec 7 mj u zatvoru...imam jos pol sata do kraja filma...bas me zanima oce bit glup do kraja ko sto je i do sad...evo evo...nesto se desava...ovu sto su je razotkrili roknuo pred kucom neki majstor...ajd da vidim sta ce dalje bit...i zamisli sad ova place...novinarka jer je ova agentica riknula...i kao opet nece odat izvore...ma picka ti vise materina glupa novinarska...ti ljudi su debili...idioti i kreteni...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 5:08 pm

na kraju tu agenticu kcer odrukala...cula ju kao da se svadja sa starim...ovo ono...kao sta on hoce njene podatke korisitit u svojoj prici nekoj sto pise...i mala to pricala na skolskom izletu ovoj novinarki...koja glupaca vrhunska...mogla je odrukat...sta dijete od 6 godina zna...ko da bi je fbi ili cia ubili il bacili u tvorza...kakva glupaca...dobro ko je jebe...raspo joj se brak...dobila po picki u zatvoru...dobila jos jednu kaznu...i izgubila skrbnistvo nad sinom...eto ti integritet i neotkrivanje izvora...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 8:16 pm

http://www.getonmyhorse.com/ bolest bolest bolest
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 10:07 pm

Dečki šta kažete neko grudanje večeras ? santa santa santa
[Vrh] Go down
dane

dane


Broj postova : 15
Join date : 23.11.2009

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyuto pro 15, 2009 10:53 pm

Našao crnac vozačku dozvolu na ime Leonardo di Caprio i odlučio ju zadržati. Poslije nekog vremena, zaustavi ga policija zbog brze vožnje, a pošto nije imao svoju vozačku dozvolu, pokaže onu koju je našao. Gleda policajac dozvolu, pa gleda vozača, pa opet dozvolu i nešto mu nije jasno, pa naozove šefa u stanicu: - J...e li, šefe, da te pitam nešto, jel' Titanik izgorio il' potonuo? lol!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 12:44 am

https://www.youtube.com/watch?v=JbJdB0eg-rc&feature=related HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAH JEBEM TI NEBLAK NEBESKI HAHAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH DE TREBA GA ISAKETAT DA MU ZVONI DO ZEMUNA!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 1:10 am

vrhunsko sranje lol!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 1:19 am

djecak juan mohito please treba nasu pomoc...zapela mu cackalica u glavicu i treba je kirurski odstraniti!!!!!treba 10 iljada vasih potpisa i svako nek da po 35 KM da mu izvadimo tu neman iz kurca...treba mu to niva da cacka zube ko gospodin i da vise moze isprskat u mlazu a ne isprekidano sve nesto...znaci...ajte zovite treba jebiga za njega jebiga neke gute jebiga i tu jebiga celicnu jebiga cackalicu da mu se jebiga iz kurca jebiga izvadi...JEBOTE VISE I FACEBOOK...svake 2 min neko drugi treba pomoc...ovom je u masini zapela pertla od patike...treba to vadit...ovaj oci nema ostavio ih na vilicama...pa da se skontaju neke...ovaj kriv staroj ciglu i pol jer je ukro i lego na casinu...svakom neki kurac treba...ja cu osnovat grupu za podrsku meni da vise odjebu s tim pozivima bozjim od mene...necu nikom pomoc...ko meni pomaze???jel me pita jel mi treba nesto???Hvala Bogu nisam u nekim jajima...moze mi bit puno gore neka bolest ili ne daj Boze tako nesto...al dajte skulirajte...pa necu ti ja pomoc ak udjem u tu grupu...il nahranit malog Samba u Somaliji makar kliko do pizdanova nece se ta djeca najest...to su vrhunske gluposti...to sve treba zapalit!!!!!sve!!!
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 1:29 am

aaaaaaaaaaahahahhahahahahahaha lol!
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 12:41 pm

.il nahranit malog Samba u Somaliji makar kliko do pizdanova nece se ta djeca najest.

HAHAHHAHA lol! ovo ču na status Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 6:50 pm

vrhunske price u ovoj bolnici
lik prica kao vozi autocestom 260 i pukne mu guma,al kao uspio je iskontrolirat auto,nije poginio,uzasss
ove babe,sve dvocjevke,brate sto to prdi,ja nemogu vjerovat,fuj
onda lik neki,mafijas,zna sve ove majmune moljca,murdu,bambura i te,sta lik prica,sta je sve radio,al nije lovac,ne laze,pa to je spektakl.
ja izlazim u petak il ponedjeljak.
i da.nema vise cuganja za mene,ne doslovno,al recimo fore red bull-vodka i pivo vise nedolaze u obzir,pusit smijem Laughing i tak
i da,danas ultrazvuk,snima me riba(jedno 30 godina) i počne me barit,dala mi broj,hahahahhahaa
onda jedna sestra iz đakova tu na odjelu,24 godine,isto me gleda,morat cu ju izpleskat,jebiga

idem srat

P.S PONČO KRALJ
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 8:19 pm

to su te priče, to je to!!! e pipone cvele obećo doć po mene danas da dođemo do tebe al nije, neznam jel dolazio...ja sam se sad probudio...papa snjeg
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 8:25 pm

Admin je napisao/la:
vrhunske price u ovoj bolnici
lik prica kao vozi autocestom 260 i pukne mu guma,al kao uspio je iskontrolirat auto,nije poginio,uzasss
ove babe,sve dvocjevke,brate sto to prdi,ja nemogu vjerovat,fuj
onda lik neki,mafijas,zna sve ove majmune moljca,murdu,bambura i te,sta lik prica,sta je sve radio,al nije lovac,ne laze,pa to je spektakl.
ja izlazim u petak il ponedjeljak.
i da.nema vise cuganja za mene,ne doslovno,al recimo fore red bull-vodka i pivo vise nedolaze u obzir,pusit smijem Laughing i tak
i da,danas ultrazvuk,snima me riba(jedno 30 godina) i počne me barit,dala mi broj,hahahahhahaa
onda jedna sestra iz đakova tu na odjelu,24 godine,isto me gleda,morat cu ju izpleskat,jebiga

idem srat

P.S PONČO KRALJ

kontam red bull votka...al pivo...ne kontam zasto...pa lakse je od vina...mozda zato sto puno pisas od njega pa ti se pojebe secer...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 9:10 pm

Sha je napisao/la:
Admin je napisao/la:
vrhunske price u ovoj bolnici
lik prica kao vozi autocestom 260 i pukne mu guma,al kao uspio je iskontrolirat auto,nije poginio,uzasss
ove babe,sve dvocjevke,brate sto to prdi,ja nemogu vjerovat,fuj
onda lik neki,mafijas,zna sve ove majmune moljca,murdu,bambura i te,sta lik prica,sta je sve radio,al nije lovac,ne laze,pa to je spektakl.
ja izlazim u petak il ponedjeljak.
i da.nema vise cuganja za mene,ne doslovno,al recimo fore red bull-vodka i pivo vise nedolaze u obzir,pusit smijem Laughing i tak
i da,danas ultrazvuk,snima me riba(jedno 30 godina) i počne me barit,dala mi broj,hahahahhahaa
onda jedna sestra iz đakova tu na odjelu,24 godine,isto me gleda,morat cu ju izpleskat,jebiga

idem srat

P.S PONČO KRALJ

kontam red bull votka...al pivo...ne kontam zasto...pa lakse je od vina...mozda zato sto puno pisas od njega pa ti se pojebe secer...

pivo je od hmelja,hmelj zitarica,zitarica je ugljikohidrat...et zasto
papa snjegče dobro
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 9:23 pm

zamisli...kak te iskara...ne smijes vise pit pivo...bokte ubio...prejadno...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 10:34 pm

Ev ovako izgleda pončo : https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/6fuyig.jpg

A sad priča, ma joj brate to je bio spektakl. nas jedno ako nije bilo 100 jbt iz emše krenuli na ekonomsku to se več znalo ono preko fejsa ofo ono svi čuli. i prvo standard izgađali cijelu matematičku i unutra im školu jaoo.. i onda na ekonomsku več ssu nas čekali pa to je bilo petardiii (koje je dovla bacao ) pa dimnih bombi, ratkapi, metalnih kanti, šuma, leda, kamenja.. prvo je počelo sve s grudanjem ono standard mi ih ubijali pa se oni povukli u njihovu školu, pa mi im i školu i njih sveee bašš ono debakl im napravili. i onda naši odjednom isparili pih koda ih više nema crkli bokte, više od pola ošlo. i ja u prvim redovima i pravim grudu i sam se dignem i ono boktee par centimetara od mene taman da vidim da je led ko moja cijela faca da mi mozak to skonta i pafff ja dobijem haha ja onak sam a ništa gruda neka ništ nisam ni osjetio neb ni skonto da mi nisu rekli da mi curi krv. i mi počeli ko majmuni ostalo nas jedno 20-30 moj razred i tak ... pa je tu bilo svačega onda su počele ratkape... pa neki lik izašao i njega smo izgađali... onda je frajer uzeo kantu iz 3šat i bacio i ovi ne znam zamračili. i onda neki izgleda ko narkoman, štrkljav sav nikakv odari mog legu, pa drugog ovi se svi sastrali i krenio na mene i ja ga rokenm šakom.. i neka dvojica na mene ja se sam povuko pa je tu bilo prepiranje tko je prvi počeo pa se sad smišlja neka osveta HAHA I TAKO sve u svemu pre jebeno !
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptysri pro 16, 2009 11:04 pm

aaaa neče mi sliku otvorit offtopic topicoff - Page 18 Icon_cry
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 12:25 am

treba ih poizuvat...a jasna stvar je da ta ekonomska moze pusit kurac emsi...anyday of the week...mogu vam ga sisat...skupa s mujkama...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 12:31 am

Oni nama kao " DI SU VAM PIČKE " A MI NJIMA KAD SMO IH STERALI U ŠKOLU " DI SU VAM MUDA ?" pre pre dobro naš koi vrhunac dana jbt ! previše sam se nabrijao jbt ne znam zašto onak njih 4 oko mene ja sam, taj osječaj za pamtit VRHUNSKO osječao sam se tako neopisivno, nikakav strah sve kako bi rekao s osmjehom nekim koda uživam u tom Smile koi mi je kurac bio ne znam ostalo od djetinjstva kad sam s osmjehom ubijao susjede haha Razz il kad smo bili nas pun kurac jbt odlično savršeno adrenalin do jaja niš nisam osječao kontam si da me netko upucao u koljeno nebi ništa osjetio. wopa wopa waaaaa..

jooj dok pišem ovo jebena bubamara se zabija u mene!! I:Z:
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 1:31 am

trebali ste vikat...nest u stilu kod vas u skoli!!!il tak nesto...pobjegle u zgradu...nesto tako...bas izrugat klosare...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 2:17 am

zamisli da imaš hemoroide, ajde zamisli to...zamisli taj adrenalin. idem spavat
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 3:34 pm

[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Emptyčet pro 17, 2009 4:01 pm

Sha je napisao/la:
cepin casuals https://2img.net/r/ihimizer/img35/512/fotografija0273c.jpg Cool

predobra shema
jos stavit sliku od neke cuge i pare neke,hrpicu,mafija
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 18 / 27.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: