brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
Autor/icaPoruka
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyčet sij 28, 2010 1:24 am

ajmo protiv dinama napravit poruku :


"bad boys,bad boys what you gonna do, what you gonna do, when we come for you! Very Happy:D"
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyčet sij 28, 2010 1:34 pm

@ kalu...ajd ne lupetaj...realno oni nas mogu prozvakat kad se sjete...tak da ta poruka nema neku tezinu...ajd da smo mi njih negdje bas dobili,da je nesto palo i sl...

a cuj sad ovo...sanjam...da idemo po korzu i nailazi pican...15-16 godina i ima sal...srpski...znaci za repku kao bar shema njihova zastava i na krajevima oni orlovi izvezeni...ja gledam reko momak de stani...kaze on kao sta je...ja reko daj taj sal...a bili jos dado i drazen sa mnom i neda klosar sal...zamisli...i ja mu uzmem i kao krenem otimat i on nesto tu krene papat i ja dum samarcinu onda je pustio...i kaze lik jel to zato sto sam srbin??? ja osto Shocked nisam znao dal da mu se smijem il sta...okrenem se i krenemo mi kao dalje...kad nailazi mi bivsa riba debela ko 3 morske krave...uzas...i kao mase mi...reko de bjez...mi malo ubrzamo i odemo u jumbo pekaru tamo na korzu pred namom...kad tamo rade viktorija i ona jebote kak se sad zove ona njena spaljena legica...mrsava...ona luda...zna vjerojatno dado na koga mislim...i kao e di ste...e bok bok...e kao ajd ja cu rekbu s mesom...i ta mrsava mrljava ne moze izvadit rekbu iz tepsije i cijelog ga sjebe...pola bureka u komadima mi stavi u onaj pirpa...ja isto gledam u nju jesi ti dobro...i ajd onda pojest cu ga jer bio sam jebeno gladan...onda me stari probudio...mislim zasu brate sta ja sanjam... Laughing
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 32
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyčet sij 28, 2010 1:39 pm

Sha je napisao/la:
@ kalu...ajd ne lupetaj...realno oni nas mogu prozvakat kad se sjete...tak da ta poruka nema neku tezinu...ajd da smo mi njih negdje bas dobili,da je nesto palo i sl...

a cuj sad ovo...sanjam...da idemo po korzu i nailazi pican...15-16 godina i ima sal...srpski...znaci za repku kao bar shema njihova zastava i na krajevima oni orlovi izvezeni...ja gledam reko momak de stani...kaze on kao sta je...ja reko daj taj sal...a bili jos dado i drazen sa mnom i neda klosar sal...zamisli...i ja mu uzmem i kao krenem otimat i on nesto tu krene papat i ja dum samarcinu onda je pustio...i kaze lik jel to zato sto sam srbin??? ja osto Shocked nisam znao dal da mu se smijem il sta...okrenem se i krenemo mi kao dalje...kad nailazi mi bivsa riba debela ko 3 morske krave...uzas...i kao mase mi...reko de bjez...mi malo ubrzamo i odemo u jumbo pekaru tamo na korzu pred namom...kad tamo rade viktorija i ona jebote kak se sad zove ona njena spaljena legica...mrsava...ona luda...zna vjerojatno dado na koga mislim...i kao e di ste...e bok bok...e kao ajd ja cu rekbu s mesom...i ta mrsava mrljava ne moze izvadit rekbu iz tepsije i cijelog ga sjebe...pola bureka u komadima mi stavi u onaj pirpa...ja isto gledam u nju jesi ti dobro...i ajd onda pojest cu ga jer bio sam jebeno gladan...onda me stari probudio...mislim zasu brate sta ja sanjam... Laughing


tuga brate Smile
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyčet sij 28, 2010 1:47 pm

šaky, dado kad idete u školu? nađemo se pred emšom, pa u đutvr sapu! ispravite mi kemiju i fiziku rabbit
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptysub sij 30, 2010 8:43 pm

amo ae.momci momci mogli bi se danas malo drobit!?? ta šema
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyned sij 31, 2010 6:11 am

Admin je napisao/la:
amo ae.momci momci mogli bi se danas malo drobit!?? ta šema

jebiga ti si u drami...nemos vise izac s nama...sta da ti kazem...plus samo da napomenem...DINO CVETKO NAM CITA BREJK!!!!!!!!eto tolko od mene...super je tajna shema...citajte i dalje forum s njegovog kompa...krasno...AKO NE I NAJKRASNIJE!!!!
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyned sij 31, 2010 12:07 pm

[quote="Sha"]
Admin je napisao/la:
jebiga ti si u drami...nemos vise izac s nama...sta da ti kazem...plus samo da napomenem...DINO CVETKO NAM CITA BREJK!!!!!!!!eto tolko od mene...super je tajna shema...citajte i dalje forum s njegovog kompa...krasno...AKO NE I NAJKRASNIJE!!!!


ko ide kod njega na kompu na forum?...zasto uopce...koda nemozete docekat da dodjete ciku i onda vidite sta ima...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyned sij 31, 2010 4:38 pm

i šta sad.kao da ima pročitat nešto.ja sam iso na njegovom komp kad nisam imo net.otici cu do njega i maknit lozinku i nece vise ic.a i ti šaki nemoj pričat gluposti.ja kao nemogu izac s vama.pa normalno da bi izaso,prije neg svi vi.nije mi bilo dobro,nigjde nisam izaso i eto. I love you
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyned sij 31, 2010 4:42 pm

Admin je napisao/la:
i šta sad.kao da ima pročitat nešto.ja sam iso na njegovom komp kad nisam imo net.otici cu do njega i maknit lozinku i nece vise ic.a i ti šaki nemoj pričat gluposti.ja kao nemogu izac s vama.pa normalno da bi izaso,prije neg svi vi.nije mi bilo dobro,nigjde nisam izaso i eto. I love you

...nemoj da pocnem pricat gluposti...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 02, 2010 1:23 am

Moja noga za zločin nije čula, ruka mi kuva grah nostop... glava mi je puna rikija kiki šta da radim ljudi moji... pluto mi začepilo pak, umirem iznutra ... žena mi trudna kaže da če rodit kineza jaje Sad ... nemam nikome da se požalim pa evo vama ću... momci kake su to limunade affraid
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 23, 2010 2:58 am

znači ovako...krećem s draženom i tomicom na čevape...sjeli mi naručili
s kajmakom, a on kreten nam dao s lukom...a imali su okus na duhan neki
mrtvi....miris na plavi valter švercan iz albanije preko kosova....ae
ništa pojeli ti mi to, al problem je bio što uvijek da neke tupe noževe
i vilice tako da sam nabio žuljeve na nogama i rukama....ništa upisali
se u knjigu žalbe i krenili kući....kad sam došu kući onaki umoran
napunim ja kadu, savim si onu šućmurato žutu patkicu u nju i puno pjene
i idem se izvalit....i ništa tako i bilo ja legdo da odmorim ruke i
noge od rezanja čevapa i one tvrde lepinje...kad odjednom PALESTINSKA
KRATKODLAKA SABLJARKA mi dolazi kroz odvod i napada me....skočila mi s
leđa i razrezala mi glavu (znači ono da sam dobio šipkom nije
istina)...i ono počela špricat krv ko u kill bilu....ja gledam sad i
kontam si da će me dokrajčit....cijeli mi život prošo ispred očiju...i
kad ono sabljarka upadne u karamelu koja je iscurila iz maminih
punjenih kiflica i to me spasilo....onda sam ja lagano mogo izać iz
kade uzet četku za wc školjku i sabljarku ugušit jastukom...i sad meni
neki pričaju da lovim a ovo istinita priča offtopic topicoff - Page 27 Icon_scratch
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 32
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 23, 2010 3:06 am

prelose... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 23, 2010 3:09 am

zendra je napisao/la:
prelose... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

znači ništa od moje spisateljske karijere, a baš sam si konto...jebiga offtopic topicoff - Page 27 Icon_sad
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 32
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 23, 2010 4:21 am

nista brate pisi kuci propalo Very Happy
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptyuto vel 23, 2010 4:27 am

JA SLUSAM LANU JURCEVIC I IGRAM POKER I NEMAM ZIVOT. AL STO JE POBOGU S VAMA DVOJICOM?
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Emptypet tra 02, 2010 4:16 pm

zamrlooooo offtopic topicoff - Page 27 Sleep
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 27 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 27 / 27.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: