brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gostujuce utakmice...

Go down 
+5
zendra
Pavle
BTK
Admin
Sha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:28 am

na sta mislis da nismo nista napravili?
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:32 am

nije to sranje...to je realna prica...i nisam ja mislio da ti mozes nekom sad nest srat htio sam reci upravo to da si trebamo zacrtat da skupljamo ta gostovanja...da radimo na toj ozbiljnosti...ali i realno ti ne mozes ocekivat da ce kalu ic u rijeku kombijem i da ce mali drazen stat na crtu isto ko i ti...mozda decko ima duplo vece srce od tebe pa ce krenut na ne znam rotterdama...daj Boze...al je slabiji i ne mozemo jos neko vrijeme trazit od njih takve stvari...ne znam recimo sta je sa dancijem dobro on ima treninge...i ak mu je to toliko vazno ne zelim na njega vrsit neki pritisak da mu to ispasta zbog tekmi on se mora sam odlucit...al ako je posrijedi cisto ono neda mi se onda mora prestat s tim...sto kaze pipa 5 ljudi gostujuce...to nam je sad cilj...da nas se zapamti...da ne moze doc nitko i rec sta cepin sta cepin...sta lego sta???da mi mozemo rec di ste u sibeniku di ste u splitu di ste u rijeci kad je grmilo jebem i tebe i tvoju koprivnicu autom sto puta...
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:39 am

i sto se tice vlaka busa nemorate raditi nerede. ako je neko budala pa lupa nemoras biti ti ( ovo se odnosi na kalu i matovca za sinoc u vlaku) nekima to smeta ... doce ti neki majmun pa ce te nalupati zato sto glumis idiota i unistavas tude stvari.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:44 am

ma ne vjerujem da ce ga netko napast...nije do toga...nego je vec receno...mi moramo ic ko gospoda i ponasat se najbolje sto mozemo na tim gostujucim...znaci ako ce netko bit majmuncina pijana...pisat po vozilu u kojem smo...ak ce razbijat kacit se s murijom moze odma u startu odjebat u skokovima...najbolje ponasanje da dodemo gdje smo krenuli...pa nek gospoda tamo koja nas docekuju naprave nesto u vezi toga...i nema smisla razbijat i kidat jer necemo vise dobit taj vlak,bus i sl...zamisli finale kupa sa dinamom...eto...pa nama ne gine taj vlak opet...i to 2 takva ja garantiram...a dobili bi kurac da smo to sad izrazbijali i da je bilo incidenata...10 puta je bolje u vlaku nego u busu...10 puta...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:46 am

vidim rasprava se povela i to je bitno,nemojte sad stat ,sve recite prijedloge,kritike.... cheers
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:49 am

Svaka čast pipa, to je to i to sam zaboravio reć..dakle vi koje je pipa nabrojao, al danči je tu dosta ispred vas ako se mene pita, niste take pizdarije još doživjeli, i sve lijepo izgleda kad si u busu i sve je zajebancija...al već ima 4-5 slučajeva di su ljudi išli na tekme, đir ovo ono i kad su prvi put vidili sranje il dobili po lampi, počinje priča tipa šta mi to treba u životu da mi netko razbije glavu...primjer su hrca i grbeša. znači dečki su poslije kavane rekli, nije to za mene, sve je to u kurcu (što je i istina, jebale nas sve ove pepeljare i kamenje) i nećemo više. Ništa se od vas ne traži, al malo se uozbiljite, nemojte se previše uzdat u tu ekipnu šemu ni na tekmama ni ovako vani...I da, još jedna stvar mene prca, neznam za ostale al mene da. Dakle vi mlađi, mi jesmo ekipa i sve to, i lege smo...al isto se uozbiljite malo oko te zajebancije...sve ima svoje granice...to ne znači da će vam šaki slijedeći put zavalit šamarčinu ako nabacite neku rugačinu (a možda i hoće Twisted Evil ) al vi niste tu dovoljno dugo da si to možete pruštiti...znači malo poštovanja...svi znate za priču o babilonu i filetu, i to je malo pretjerano, al ima tu i istine...eto razmislite malo o tome...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:55 am

eo vidiš, ja sad vise necu ni otvarat ovaj forum..

pozdrav i pusa
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:55 am

jebote ovaj steko od mene napravio babarogu...to sto izgledam tako ne znaci i da jesam...meni to toliko ne smeta ja cu prec kontam preko vise stvari nego marko...al pazite na jezik...dobro vam covjek kaze...znaci necete dobivat samare od mene...bez brige...al neke granice se moraju postovat...znaci ne mozete sad markanu govorit s visoka (to ne iskljucuje nas ostale) ali ne morate sad ni sutit neka posalice imaju ukusa...nemozete lupetat svasta...ko darac sto je znao doc i rec de glupane sta pricas ti jebem ti mater...znas ono...nemoze to...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:56 am

šišmiš je napisao/la:
eo vidiš, ja sad vise necu ni otvarat ovaj forum..

pozdrav i pusa


o ovome smo sad pricali...ovo je konstruktivno i pomaze svima pun kurac...ides na svoju ruku...dobro oke...nemoj se onda ljutit opet ko jucer...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:57 am

eto, šaki zna o čemu pričam...odo spavat...
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 2:58 am

serem, dolazit cu, i citat cu, al necu post vise napisat, sam zbog glupog jebenog filipa koji sad mora srat kad se ozbiljno prica jer njemu je dosadno...jebo te marko milas mrki da te jebo...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 3:02 am

nit sam ga dozivo,nit sam se smijo,sam sam mu obriso postove,tako i vi
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 3:44 am

eo sam da kažem da nevjerujem da ću ić u split iako bih više od svega volio otić tamo, guta nije problem tak da ću dat za nekog ko bude išo, još nagovaram starce al mi nedaju jer su čuli za ona sranja u šibeniku, još neznam možda i budem išo, pobjego bi ja al kontam si da mi više nebi dali para za tekme tak da nigdje nebi mogo ić...još nemam godina da idem na sve tekme, još uvijek mi starci mogu zabranit....tak da ono zasad idem na što više gostovanja i na sve domaće....za split ko bude išo udjelit ću para....sad do spavat
[Vrh] Go down
korpa

korpa


Broj postova : 27
Join date : 20.11.2009

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:23 am

Admin je napisao/la:
nit sam ga dozivo,nit sam se smijo,sam sam mu obriso postove,tako i vi
JEBO TE FORUM AK CES BRISAT SVAKI POST. BAS ME ZANIMA KOLKO DUGO CE TE DRZAT TO, KOLKO DUGO CES TU OVAKO OZBILJNO PISAT.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 11:44 am

pa sto duze...file svaka cast za one baklje i to u vk...al daj lego ak je kalu ozbiljniji od tebe...ak nemas sta pametno rec suti...i sad ce dado prestat pisat zbog toga,sto je meni cista glupost...ja sam lijepo reko ajmo bez galame...ovaj se odma nest kao ljuti stajaznam???jel napeto jako svima...ocemo odjebat tspli i otic u madju malo se opustit,izjebat nesto,pojest cobanac ovo ono???ajmo tako ak ce svima bit bolje...ne znam...
[Vrh] Go down
Grizlee

Grizlee


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 29
Lokacija : Brčko

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 12:14 pm

Sha je napisao/la:
pa sto duze...file svaka cast za one baklje i to u vk...al daj lego ak je kalu ozbiljniji od tebe...ak nemas sta pametno rec suti...i sad ce dado prestat pisat zbog toga,sto je meni cista glupost...ja sam lijepo reko ajmo bez galame...ovaj se odma nest kao ljuti stajaznam???jel napeto jako svima...ocemo odjebat tspli i otic u madju malo se opustit,izjebat nesto,pojest cobanac ovo ono???ajmo tako ak ce svima bit bolje...ne znam...

paa...odemo lego u kovač čardu nazderemo se onog čobanca i onda pravo za zmajevac degustirat...Wink
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 3:34 pm

korpa je napisao/la:
Admin je napisao/la:
nit sam ga dozivo,nit sam se smijo,sam sam mu obriso postove,tako i vi
JEBO TE FORUM AK CES BRISAT SVAKI POST. BAS ME ZANIMA KOLKO DUGO CE TE DRZAT TO, KOLKO DUGO CES TU OVAKO OZBILJNO PISAT.

nije ti nitko ništa reko za pisanje,nego pises i krivom topicu,pisi to u offtopic,boli me kurac sta ces tamo pisat i jesi mi jebo staru i poncinu seku i to.sam nemoj ovdje
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 3:39 pm

Košte je napisao/la:
eo sam da kažem da nevjerujem da ću ić u split iako bih više od svega volio otić tamo, guta nije problem tak da ću dat za nekog ko bude išo, još nagovaram starce al mi nedaju jer su čuli za ona sranja u šibeniku, još neznam možda i budem išo, pobjego bi ja al kontam si da mi više nebi dali para za tekme tak da nigdje nebi mogo ić...još nemam godina da idem na sve tekme, još uvijek mi starci mogu zabranit....tak da ono zasad idem na što više gostovanja i na sve domaće....za split ko bude išo udjelit ću para....sad do spavat

to bjezanje ti moze bit i veliki + i veliki -
plus zato jer ce ti starci onda shvatit kolko ti je stalo do toga i nece te vise sprijecavat da ides na sve tekme,tako je bar bilo kod mene,neznam,mozda ce tvoji drugacije reagirat
a minus sam vec gore napiso,starci,jos si maloljetan i mlad i starci ti mogu sta oce,tak da ak mislis da ce lose reagirat ak pobjegnes,bolje nemoj...bit ce tekmi
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:04 pm

evo jedna dobra vijest da vas obradujem...ako prestane pada kisa...sutra pocinjem sa starim sastavljat onu kucicu bozju iz naselja prijateljstva tako da mogu kontam zaboravit tspli a vrlo vjerojatno i kup...vidjet cemo kak ce se sta izdesavat...i'll keep u posted...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:10 pm

i najvjerojatnije necu moc do grada lijepit plakate tak da ono...racunajte da ce netko morat ic umjesto mene ako zatreba...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:13 pm

Sha je napisao/la:
evo jedna dobra vijest da vas obradujem...ako prestane pada kisa...sutra pocinjem sa starim sastavljat onu kucicu bozju iz naselja prijateljstva tako da mogu kontam zaboravit tspli a vrlo vjerojatno i kup...vidjet cemo kak ce se sta izdesavat...i'll keep u posted...

jebiga,ali sta je tu je,zato sam i otvorio ovaj forum da svi sve znamo ,a ne da u srijedu dodemo a nema shakija,neznamo ni zasto ni nista,ovako cemo bar znat...
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:29 pm

Imao sam što šta za pročitat kad sam došao ćiku. Sad ne mogu nabrajat sve al s večinom se slažem kao npr: za ozbiljnost ( istina nisam doživio kamenovanje, kuharske noževe itd ) al i dalje sam za to, onda odnos prema starijima da vam se ne obračamo s visokama il da mi vama nešt seremo šta ste tu šta ste tamo..., onda za pisanje nekih šala u ovim sastancima... i tako dalje, ugl slažem se. Ovu vašu svađu ne kontam tako da se u to neču ni upletat, ni ove ribice. Za transparent nemam riječi to se vi dogovorite tu ja neam utjecaja .
Od Marka ovo ne kontam "nemojte se previše uzdat u tu ekipnu šemu ni na tekmama ni ovako vani... " ??? ovo da imamo granice u šali se posebno odnosi na mene haha ne znam šta mi je dođe mi da se pužem po podu, kreveljim se bacam se koda sam puko jebote i pričam gluposti večinom, al ev obećajem da ču se potrudit da toga nema, il da se smanji na neku razinu. Al ovo da nekom od vas jebem mater nema šanse.
Iskreno čekam neko sranje ( ne ovo ja sam na 200 drotova ja neki frajer tam da me zapamte ) neg ovako čisto da doživim to i da vidim onda šta če nakon toga bit. Ne želim se ja tu dokazivat neke šeme šta ti ja znam, neg čisto radi sebe.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:40 pm

ponco je napisao/la:
Imao sam što šta za pročitat kad sam došao ćiku. Sad ne mogu nabrajat sve al s večinom se slažem kao npr: za ozbiljnost ( istina nisam doživio kamenovanje, kuharske noževe itd ) al i dalje sam za to, onda odnos prema starijima da vam se ne obračamo s visokama il da mi vama nešt seremo šta ste tu šta ste tamo..., onda za pisanje nekih šala u ovim sastancima... i tako dalje, ugl slažem se. Ovu vašu svađu ne kontam tako da se u to neču ni upletat, ni ove ribice. Za transparent nemam riječi to se vi dogovorite tu ja neam utjecaja .
Od Marka ovo ne kontam "nemojte se previše uzdat u tu ekipnu šemu ni na tekmama ni ovako vani... " ??? ovo da imamo granice u šali se posebno odnosi na mene haha ne znam šta mi je dođe mi da se pužem po podu, kreveljim se bacam se koda sam puko jebote i pričam gluposti večinom, al ev obećajem da ču se potrudit da toga nema, il da se smanji na neku razinu. Al ovo da nekom od vas jebem mater nema šanse.
Iskreno čekam neko sranje ( ne ovo ja sam na 200 drotova ja neki frajer tam da me zapamte ) neg ovako čisto da doživim to i da vidim onda šta če nakon toga bit. Ne želim se ja tu dokazivat neke šeme šta ti ja znam, neg čisto radi sebe.

mislim da je steko mislio da nemozes i netrebas uvijek racunati na ekipu,mozda je mislio da netreba svakome vjerovat i racunat da ce ti svatko cuvat ledao,ovisit ces sam o sebi nekad,isto tako treba spomenit da po sranjima i tucnjavama netreba spominjati kohortu ni u kom smislu bounce
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:45 pm

https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/nr17bb.jpg

evo drazene,grizli,ponco,steko junior dajte svako 5 kuna kopirajte plakate i polijepite po gradu
sad je red na vama,ja sam se tih plakata nalijepio za cjeli zivot,ipak na mlađima svijet ostaje Sleep Sleep
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Emptypon stu 23, 2009 4:47 pm

"isto tako treba spomenit da po sranjima i tucnjavama netreba spominjati kohortu ni u kom smislu " Slažem se za ovo, ali i za plakate.
[Vrh] Go down
Sponsored content





gostujuce utakmice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gostujuce utakmice...   gostujuce utakmice... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
gostujuce utakmice...
[Vrh] 
Stranica 3 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: