brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 3:30 pm

ja sam za to da se okupimo kod nekoga kupimo cuge nesto za rostiljadu neke filmove i uzivamo nista pretjerano.
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 4:06 pm

a kod koga???
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 4:13 pm

znaci mene zanima ZASTO je toliki problem ako se neka tekma '''stavi ispred'' cure???zasto se tolko mraci oko toga i stvara takva drama???mislim ja sad nemam ribu pa me posebno zanima...i ajde da je to svaki dan...ne nego od 30 dana cca kolko ima u mjesecu to je 2 dana...da nisi tu...i 2 dana da si po ajde recimo 3-4 sata negdje sa ekipom...to je sad takva greda...to nemos zamislit...ja gledam to ovako...TO JE SRANJE...to su pizdarije...pa meni nema bolje...nego sjest brate i otic recimo eto do sibenika...sad mi to najsvjezije...i sta...i to je zajebancija...to je cirkanje...to su gluposti...ko maturalac svakih 2 tjedna...to ti je lego ko vasi shopinzi,kvarcanja,sotonisticki rituali...ne znam ko sta voli i kakve ribe...pa ono...znas ono...sto tebe veseli samo 5 puta bolje...zato nemoj molim te...bit krava i drkat oko toga...stipu momka da se veseli...ako on izrazi zelju da ostane s tobom...ma neka ga...samo nemoj mu branit i kao udarat neke zabrane...kao vidit ces ti meni...neces ti ic...HAHHAHAHAHAHAHA...i ono tip ostane...znas kao...da se ne svadja...i voli te do neba...i kao zast si osto...paaaa znas ono...nemam gute...ma nema nitko gute...ajmo...skupit ce se...nemoj lego lagat reci brate u slapi sam...teskoj...mogu shvatit godisnjice...rodjendani...ili ono treba te riba umro joj ker pa ne moze doc sebi 15 dana...dobro...ostani ciku ajde...to mi oke...al kao zast ne ides...pa cura mi neda...ajde jebote...jel te ona hrani?jel zivis kod nje u kuci?jel te oblaci?jel ne znam...na kraju krajeva placa to sto te nema???NE!!!onda molim lijepo...ja sad odo a ti vidi...cujemo se...vidimo se sutra...kisi kisi...i kao mi smo majmuni...glupani...huligani...sta sve ne...al su zato ribe ono savrsene...kak vam nije neugodno...mlade zene i skidaju Boga i Isusa i sta sve ne...kao finjak sjede na kavi...i jos ona shema...ko sto to tovari imaju svi na svemu...e tu je sve o svemu...brate nema sanse da se nesto ne zna...jesi vidjela molim te jucer zoricu sta je obukla jebem ti nebo nebesko one neke...sta je to...ne znam ni sama ko da je ispod traktora to izvukla...s tim joj stari ulje sa motora brise...jesi vidjela...a...a tek tihana joooooj jebote dan te jebo...ja...pa men'...oci me zabolile...oci...reko jebote ko te obuko...pa daaaaaa hahahahaha...tako je...i onda se sretnete u gradu za 20 minuta...eeeej zorice...tihana...pa di ste...joj jebote al ti dobar taj sombrero...bas mi kul sto ga furas sad na -15 tak je tmuran dan a tvoj sareni sombrero na toj cupavoj glavi mi je bas kul!!!!e a jeste cule natasa isla abortirat samo nemoj nikom rec meni je rekla martina a njoj sanja a njoj mama majmunova...i znas kak je proslo???pa ko mi na kolokviju...e isto tako...hahaha...a jebiga...vise srece drugi put...e a stari mi kupuje novi superb...znas koje godiste???a jel znas???nes nikad pogodit...pa 2011...2011 sa trake jos nije izaso...jos ne znaju ni oce ga pravit 2011. e taj...crni lego...tranu ono kozno sve...stavit ce i cip i jos 250 konja...trosi vise nego mesicev challenger...to je sve bitno...to je najbitnije...a sad jel ti znas kuhat nesto...jel bi mogla mozda skontat nesto a da nisu jaja i hrenovke...a to nije greda...kaze meni stara jel ocu da me nauci kuhat...reko mama iz ovih stopa...odma...vadi mahune stavi da se otope...i daj koji komad mesa...jer necu sigurno bit lovaran u zivotu da svaki dan jedem iz cateringa...a od ovih vrhunskih riba sto zabrane udaraju nema kruha...to sve poslat u kurac...sad gledam danas...dodem na face...lega...se bori oko te ribe...klasicna p***ova mujka...i ona ga otepe ladno...a prvo ga tolko izvozala da to nije normalno...to su one drame...to su zvanja plakanja za nikoji kurac...eeeee jeboteeee...ono rosario se u seriji nije vratila ciku nitko ne zna di je...pa te zovem da ti kazem...znas di je rosario???os da ti ja kazem???eno je lego lezi u kanalu izibila se iz opanaka od cuge!!!!doce sutra ne brini se...i nemoj me vise tzva bzvz...to joj je trebo rec...

nisam mislio srat tu po necijoj curi...ili tako nesto...nego su mi jednostavno digle tlak danas 2 klasicne glupace i jednostavno sam ogorcen njima i razmisljanjem njihovim i pogledima na svijet...plus sam ogorcen samim sobom sto sam dao da utrosim vrijeme na te spodobe...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 4:28 pm

uuuuuuu dado!!! čitaj inače haha dado nam se ponadao ija ija oo Razz šalim se na stranu naravno... dođte kad očete. Pa ak kod nekog budemo mogli slavit zovite, men bitnije da ja budem imao kuću za rođendan SmileSmile

meni milka nikad nije srala u vezi tekme, ama baš nikad! jednom mi je rekla pa ajd odi ti bolje na tekmu sa svojima, ne trebaš sa mnom ja ču na kavicu neku s legicama... jaoo brate odma sam otišao Very Happy
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 4:34 pm

treba ih odjebat...zbog tekmi...pa se vrate...preobraćene...neke jel..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 5:07 pm

dada,ajd fico koji je dugo s melani,bilo bi glupo da sad prekinu zbog jednog gostovanja,al mi ostali nebi trebali zbog mujki,brate kad tad ce one otic,ja sam recimo sad jako zaljubljen u anamariju al ja sam njoj reko da se pomiri s tim ak jednom budemo zajedno da me nece vidit 2 dana u mjesecu kad su gostovanja,pazi 2 dana.pa ak njoj smeta ta 2 dana nek se tera u tri pičke materine.necu ja sad zbog mujke koja ce otic za 2,3 mjeseca mjenjat naviku koju imam vec par godina.nisam puko.to mi je u krvi.pogledaj zrileta.lik ima 30+ godina pa lik ide na tekme.jednostavno mu je zena tak navikla.sta je tu problem sto muza nece vidit jedan dan.a jebote.tragedija.
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 6:49 pm

ma oke...nek ti i kaze nesto...ti pokazi karakter pa odi... Laughing al ne kazem ni za to...nego sam popizdio danas kad me ide spustat riba kojoj je vrh ono shopping,kvarcanje,red carpet i tko sta radi u zivotu i kak izgleda...i ja ne mogu vjerovat da sam si dopustio da toliko vremena izgubim na uopce komunikaciju s tom osobom...sad sam si dao zadatak i postavio cilj da sta god bilo pod nikakvim okolnostima se necu javit toj sirotoj ribi...ona ce meni kontas da smo mi mutavi i glupavi...i te sve sheme sa navijanjem...da je to glupo...ne red carpet to je pametno...onaj danijel delale...jebes mi sve dao bi bubreg samo da ga smijem ubit nekim tupim predmetom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 6:52 pm

Sha je napisao/la:
ma oke...nek ti i kaze nesto...ti pokazi karakter pa odi... Laughing al ne kazem ni za to...nego sam popizdio danas kad me ide spustat riba kojoj je vrh ono shopping,kvarcanje,red carpet i tko sta radi u zivotu i kak izgleda...i ja ne mogu vjerovat da sam si dopustio da toliko vremena izgubim na uopce komunikaciju s tom osobom...sad sam si dao zadatak i postavio cilj da sta god bilo pod nikakvim okolnostima se necu javit toj sirotoj ribi...ona ce meni kontas da smo mi mutavi i glupavi...i te sve sheme sa navijanjem...da je to glupo...ne red carpet to je pametno...onaj danijel delale...jebes mi sve dao bi bubreg samo da ga smijem ubit nekim tupim predmetom...

cheers cheers cheers

koja riba?
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 6:54 pm

Admin je napisao/la:
Sha je napisao/la:
ma oke...nek ti i kaze nesto...ti pokazi karakter pa odi... Laughing al ne kazem ni za to...nego sam popizdio danas kad me ide spustat riba kojoj je vrh ono shopping,kvarcanje,red carpet i tko sta radi u zivotu i kak izgleda...i ja ne mogu vjerovat da sam si dopustio da toliko vremena izgubim na uopce komunikaciju s tom osobom...sad sam si dao zadatak i postavio cilj da sta god bilo pod nikakvim okolnostima se necu javit toj sirotoj ribi...ona ce meni kontas da smo mi mutavi i glupavi...i te sve sheme sa navijanjem...da je to glupo...ne red carpet to je pametno...onaj danijel delale...jebes mi sve dao bi bubreg samo da ga smijem ubit nekim tupim predmetom...

cheers cheers cheers

koja riba?

a sta da ti kazem???necu imenovat...reko sam sebi necu jednu losu rijec rec o nekome tako...da serem iza djale...znaci ovo je samo sto se ja idem ispirit...ak imam nekih problema pricat cu s tom osobom u 4 oka...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 7:33 pm

Kako sam se sad baš onako jakooo jakoo zaključao u sobi, i skinia svoje mlade gaće i drkam ga ko majmunčina.. i slušam mozarta... ne da sam se opustio, riješio stresa sad je sve 5.. probajte besplatno je !
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptypon pro 21, 2009 8:44 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!najbolesnije do sad... Laughing
[Vrh] Go down
šišmiš

šišmiš


Broj postova : 50
Join date : 19.11.2009

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 8:21 pm

momci momci zaletite se sutra do štanda kod supera, kupite nes, ak necete bar se dodjite druskat, radimo šaki, šteko senior i ja
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 8:22 pm

sad je samo šteko. a onaj drugi je pavle santa
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 8:54 pm

Mogao bi ja naletit što je dosadno, au mater Sad , šaky šta mi nisi rekao kad idete do pipe... pizdolizac ... ae barem je danas bilo malo akcije poslije škole, što volim kad se lik boji poglad mi u oči, a glas mu drhti i onda samo paf paf cheers
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 9:15 pm

ja dolazim na štand, neću moć bit cijelo vrijeme...al ću navratit...pončo ti kak oš
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 9:18 pm

ponco je napisao/la:
Mogao bi ja naletit što je dosadno, au mater Sad , šaky šta mi nisi rekao kad idete do pipe... pizdolizac ... ae barem je danas bilo malo akcije poslije škole, što volim kad se lik boji poglad mi u oči, a glas mu drhti i onda samo paf paf cheers

pizdolizac???haha...i let it slide this time...a sta tuces te picane???zasto to radis? Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 9:27 pm

dada pizda smrdi !! de jebemu morao sam hodat do poljoprivredne ! ne znam, izgleda da me mozart i drkanje od juče nije smirilo do kraja cheers pa sam morao jbg
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:04 pm

šta želite za božić, al stvarno vas pitam
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:11 pm

novu kohortinu duksu
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:18 pm

dobro to ču ti ja kupit, dalje, ostali ?
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:26 pm

decki kupujem si sada preko praznika pederusu jel mi neko moze reci di ima dobrih i do koliko novaca to kosta?
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:37 pm

voodoo iliti underground, one reebok crne i plave što svi furaju i pun kurac drugih...ja svoju platio 70 kn...

iako su sada u modi muške torbice, jako moderne, onako preko ruke ili ramena, sviđaju mi se najviše one jao kak se zovu, što nosi modni mačak...jebiga neznam..onak s raznim kockicama...eee da luj viton..


evo meni osobno najljepša

http://www.counterfeitchic.com/Images/Louis%20Vuitton%20Speedy%2030.jpg
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:42 pm

lol! lol! HAHAHHAHA SmileSmile dobra u matere ti
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptyuto pro 22, 2009 11:58 pm

hvala!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Emptysri pro 23, 2009 12:35 am

moja je champion...nekih 90 kuna cini mi se da je bila...a bas mi je do jaja jer je siva...depresivna...boja samoubojica... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 21 / 27.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: