brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next
Autor/icaPoruka
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptypon pro 28, 2009 4:25 pm

ponco je napisao/la:
ajmo na gradske il u bizovac danas ?

i ja sam si konto na gradske otić ovih dana
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptypon pro 28, 2009 4:48 pm

ja bi isto iso dosadno mi je pun kurac
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 12:30 am

De bokte ljudi aj idemo van, ja umirem u ovoj kući mrcvarim se.. to je nešto strašno jedino uzbudljivo je danas bilo kad je svele došao i sarma.. pa di da ja potrošim ovu snagu u sebi hahaha die taj danči da odemo harat malo u akcije neke il pipa ???

Ambasador Šampion- lagano-mekano-toplo što je to ?
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 3:31 pm

e dodem na ovaj face...i prvo onaj goran vucko...prica kak se izbediro sto je kupio istu sulju ko prosle godine al na kraju nije ista ko ta...i biro je lik pol dana tu sulju zato sto je htio STRUKIRANU?!?!?!?! majku ti poljubim...strukirana sulja za lika nisam ni znao da to ima...i onda razbaci kuspi kak je on natprosjecno lijep...natprosjecno lijep...HAHAHAHAHAHAHAHA...i onda dode ona velika gorica i ona ivana antunovic...i pocnu spiku kako u osijeku nema natprosjecno lijepih likova i opce dobrih likova i kak one nikad nece uvatit tipa...a ne bi slucajno pomislile da nesto nije oke s njima i onda su zbog toga same...hahaha...koje vrhunske price...koje drame...i sta si ljudi umisljaju pa to nije normalno... Rolling Eyes Laughing
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 3:41 pm

natprosječno mu jebat staru pa ga tako natprosječno izgazit da će bit natprosječno deformiran, gore nego barbi...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 3:46 pm

smirite ekstenzije
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 4:18 pm

ponco je napisao/la:
smirite ekstenzije

adgssdfgdsafg54d3gh5fg6h5f65ghsdf65gsd546gsdfgd
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bounce bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol! lol! cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 6:21 pm

BTK je napisao/la:
natprosječno mu jebat staru pa ga tako natprosječno izgazit da će bit natprosječno deformiran, gore nego barbi...

ma de sta ti je...lik bi se rasplako cim bi mu doso na 5 m...zao mi ga...smijesan je momak...
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:25 pm

http://ultras-tifo.net/index.php/Latest/Pyro-in-2009.html momci pogledajte izdanje kohorte...kak je dobar osjecaj...kad znas da si bio tamo...kad vidis te slike nakon mj dana i vise i skontas...e pa ovo smo mi...to mi radimo...ljudi gledaju to na netu...te fotografije ce ostat 100 godina...za 20 godina ces klincima pricat e lego evo nas u zapresicu...bili mi...pijani ko picke...show!!! Cool
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:30 pm

molim da se uvede u zapisnik da je Sha domacin

[c=63]...silvija...[/c] says:
ozbiljno ti kazem
Sha(rklo) partibrejker (ekipa UDV) says:
a ja ti ozbiljno ne vjerujem Razz
[c=63]...silvija...[/c] says:
ozbiljno ti kazem..pitaj vlatku sta sam joj rekla kad sam te prvi put vidjela golog...i osjetila...to... eeee...zapanjila sam se...i uplasila
Sha(rklo) partibrejker (ekipa UDV) says:
haha
[c=63]...silvija...[/c] says:
smij se ti, smij....meni nije tad bilo do smijeha...ja se uplasila kak ce to uspjet uci u mene Smile
Sha(rklo) partibrejker (ekipa UDV) says:
ajde dobro vjerovat cu ti...
[c=63]...silvija...[/c] says:
pa naravno...kad ti nisam istinu rekla??? bar ja znam o cemu pricamo

moj galebe...a ja konto te picke uske Cool
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:30 pm

baš sam maloprije gledo...predobro offtopic topicoff - Page 23 Icon_cheers offtopic topicoff - Page 23 Icon_cheers offtopic topicoff - Page 23 Icon_cheers offtopic topicoff - Page 23 Icon_cheers
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:38 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA majmunčino jedna hahaha to je namještaljka neka skrivena kamera.. sad oče šaky da mi znamo da on ima PITONA hahah neka neka nama drago...

ovo za kohortu to što kažem stvarno dobar filig reč e tu sam bio, to sam ja palio, e mi smo ih razbili Very Happy
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:42 pm

sta ti pricas ponco opet???a to za tifo sam stavio samo zato sto sam na zadnjoj slici ja ispred svih sa barjakom Cool a ovo za pitona meni prvi glas sad...ja se isto zacudio...meni tako ne izgleda...al bome je dobar feeling tak sta cut... Laughing
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:46 pm

Vidiš da znaš šta ja pričam hahaha, šta se pravite tulavi... ja se danas idem slikat gol i to stavit na fejs! da vidim oče mi obrisat
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto pro 29, 2009 7:47 pm

ponco je napisao/la:
Vidiš da znaš šta ja pričam hahaha, šta se pravite tulavi... ja se danas idem slikat gol i to stavit na fejs! da vidim oče mi obrisat

hahahahahahaah ponco ljkra!!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyčet pro 31, 2009 5:24 pm

momci a danas rugaaaaaačiiiiiiiiiiinaaaaaaaa
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyčet pro 31, 2009 6:41 pm

Bit če komastično cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptysub sij 02, 2010 4:13 pm

e znas sta kontam sad...taj paranormal activity se tu kod nas ne moze desit...jer para normalno nema...tak da...toga samo u americi ima kod financijskih dobrostojecih bjelackih obitelji... Very Happy al evo svejedno nesto cudno...i zanimljivo...ja nesto gledam na netu...i kak to da me se zove u dnevnu jer ne radi film dolje na kompu...ja dodem...i odma proradi...da covjek ne povjeruje...vec par puta tako...
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptysub sij 02, 2010 5:27 pm

Sha je napisao/la:
e znas sta kontam sad...taj paranormal activity se tu kod nas ne moze desit...jer para normalno nema...tak da...toga samo u americi ima kod financijskih dobrostojecih bjelackih obitelji... Very Happy al evo svejedno nesto cudno...i zanimljivo...ja nesto gledam na netu...i kak to da me se zove u dnevnu jer ne radi film dolje na kompu...ja dodem...i odma proradi...da covjek ne povjeruje...vec par puta tako...

hahahaha kaki si ti kralj offtopic topicoff - Page 23 Icon_king
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto sij 05, 2010 4:44 pm

meni se negdje hara Very Happy
[Vrh] Go down
Pavle

Pavle


Broj postova : 71
Join date : 18.11.2009
Age : 31
Lokacija : prva lijevo, pa pravo

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyuto sij 05, 2010 5:12 pm

Ev i meni se desila jedna para normalna aktivitiuacija...ev ovako prekjučer navečer ja na fejsu, msn-u i slušam mjuzik, otvorio prozor jer mi bilo vruče...zamisli odjednom mi na prozor upada puž i napada me...ja gledam koju pičku materinu on sad došo mene napast pa nisam mu ništa napravio...i da zab sam reć da je puž bio metar sa metar i imo je neku šarenu kućicu...i ja sad gledam šta ću sad nemam rernu kod sebe da ga ispečem pa da večernu napravim...i sjetim se ja svog lege i fićnem...i odjednom mi doleti veliki leptir i ja sjednem na njega i odletim ja u u u u svijetlost neku!!!!!! I tako ništa ono, kontam si da je ovaj napad povezan sa prošlogodišnjim napadom skakavaca na mene,,,,i kontam si da su ti skakavci i puževi u nekoj alijanski, da možda imaju neku stranku i žele me smaknut...eto mi nemamo demone al imamo divlje životinje koje nas napadaju offtopic topicoff - Page 23 Icon_evil
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptysri sij 06, 2010 8:15 pm

šta je zamro ovaj forum il šta? dosadno mi je pa to nije normalno...mogo bi neki dobar film pogledat, al koji? neam ništ kod kuće...mogli bi se i skupit pa pogledat neki...evo ja i danči smo skontali šemu. umjesto da cugamo, kao da se jednom skupimo i svako donese neki čaj po izboru koji voli...i tak ono rugamo se, gleamo film, il vani haramo i ono...pijemo čaj...vani moš u termosici ponijet...i onda kao e šteko kakav ti imaš...ja kao jabuka i cimet..u dobar...danči ima vaniliju i jagodu...pončo uvin h i tako to...il sipneš si malo neke cuge u čaj, neznam viskija nekog...pa ti bude još veselije, a i toplo Very Happy

a sutra bi mogli u demode, a ak ne onda idem malo do kina, gledat onog šerloka, pa ko voli nek izvoli...
[Vrh] Go down
dane

dane


Broj postova : 15
Join date : 23.11.2009

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptysri sij 06, 2010 9:38 pm

evo ovako:

danas me je vedran stimac pitao za repku u briselu(belgija jel)
ko bi htio ic od nas da idemo s njima zajedno s kombijem...da se dofuramo vlakom u pulu i onda zajedno s njima...to je 10.09.2010
kod njih su zasad macan,matija i igor rekli da bi isli...pa je meni reko da se mi skontamo ako neko zeli ic i da ce se jos i oni skontat...pa eto samo javljam
ne ogdovaram na pitanja jer mi je reko samo to rabbit rabbit rabbit rabbit
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptysri sij 06, 2010 9:43 pm

9. mjesec...ko živ ko mrtav tada..išo bi ja naravno, al ko će znat di sam tada...
[Vrh] Go down
zendra




Broj postova : 76
Join date : 19.11.2009
Age : 31
Lokacija : ulica ispred okuke (tamo di se bus okrece)

offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Emptyčet sij 07, 2010 12:50 am

ja sam za ovo sto je Steko predlozio Very Happy meni je isto full dosadno kod kuce
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 23 / 27.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: