brejknasahrani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
brejknasahrani

private forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 offtopic topicoff

Go down 
+6
korpa
šišmiš
BTK
Admin
zendra
Sha
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 4:15 pm

stavit bocu jacka iza...punu normalno...i isprintat para malo...jer mi nemamo gute neke da bi se mogli puvat...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 7:44 pm

legosi moji u petak u šatoru lana jurčević i bespla cuga....

jedna od mojih 10 životnih želja prije smrti....

u udrugu ću doć na 10 sekundi.

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa



E DA, OĆEL NETKO MOŽDA VAN DANAS? NEKI DERNEK RADIT MOŽDA? KA IDEM SVAKAKO PA BI MOGLI A?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 8:19 pm

BTK je napisao/la:
legosi moji u petak u šatoru lana jurčević i bespla cuga....

jedna od mojih 10 životnih želja prije smrti....

u udrugu ću doć na 10 sekundi.

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa



E DA, OĆEL NETKO MOŽDA VAN DANAS? NEKI DERNEK RADIT MOŽDA? KA IDEM SVAKAKO PA BI MOGLI A?

boli me kurac za nju,sta imam od gledanja?? haha zazubice
ak izadem idem konobarit na party Cool
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 8:24 pm

Ako je mogu ultrasi vatat, mogu i ja. A pošto je cuga bespla, častit ću je cijelu noć.

a onda, bambusanje. evo definicija termina: "bambusanje."




tako će i bit
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 8:35 pm

mislio sam da je ponco pukotina...lana jurcevic,sator????daaaaaaaj... Suspect
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 8:41 pm

plus ako to zoves bambusanjem...mozda je i bolje da ides na lanu u torša Laughing
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 8:57 pm

ovako...ja sad gledam...ta lana pocinje u 6 i zavrsava u 9 s tim da se javlja andrija hebrang...jebe mi se za to...nego zipa kuspi mi djeto sutra bacamo u egzekuciju onaj jeger...jel tako...jesi se ti cuo sa traletom sta on konta...ja sam se cuo sa balom,russellom i sarom...konto sam uzet jos jedan ak nam je malo...i pazi ako nam je ladno mozemo otic u torsa...i onda kad to cirnemo na party...i bit na partyu ko ljudi...ko gospoda...a tu se dijeli neka gacu gacu...pa mozemo calabrcnit jednu do 2 cuge...i tako nismo nesto pretjerano u plusu sa gutazem...i ono...ispresavijat se...a di ce ostali...s kojim zenama i na koje zene zabole me ono...meni je jedina shema i plus u tome sto mogu pit u GRIJANOM SATORU!!!!a sad oce bit djeca kukuruza ili lana jurcevic i zgodne biseksualke...boli me kurac...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 9:01 pm

Sha je napisao/la:
ovako...ja sad gledam...ta lana pocinje u 6 i zavrsava u 9 s tim da se javlja andrija hebrang...jebe mi se za to...nego zipa kuspi mi djeto sutra bacamo u egzekuciju onaj jeger...jel tako...jesi se ti cuo sa traletom sta on konta...ja sam se cuo sa balom,russellom i sarom...konto sam uzet jos jedan ak nam je malo...i pazi ako nam je ladno mozemo otic u torsa...i onda kad to cirnemo na party...i bit na partyu ko ljudi...ko gospoda...a tu se dijeli neka gacu gacu...pa mozemo calabrcnit jednu do 2 cuge...i tako nismo nesto pretjerano u plusu sa gutazem...i ono...ispresavijat se...a di ce ostali...s kojim zenama i na koje zene zabole me ono...meni je jedina shema i plus u tome sto mogu pit u GRIJANOM SATORU!!!!a sad oce bit djeca kukuruza ili lana jurcevic i zgodne biseksualke...boli me kurac...

ak me puste na vikend ja cu vam brojat kolko ste popili Laughing Laughing
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 9:12 pm

moze!!!!
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 9:58 pm

[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptyčet pro 17, 2009 10:43 pm

Kontao sam i ja vas s vama al sad ne znam kad krečete, još ja idem popodne u šk pa sam konto prvo doč ćiku nešt pojest pa u grad di če te vi bit to je isto piranje ?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 1:24 am

ponco je napisao/la:
Kontao sam i ja vas s vama al sad ne znam kad krečete, još ja idem popodne u šk pa sam konto prvo doč ćiku nešt pojest pa u grad di če te vi bit to je isto piranje ?

?????
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 1:56 am

Admin je napisao/la:
ponco je napisao/la:
Kontao sam i ja vas s vama al sad ne znam kad krečete, još ja idem popodne u šk pa sam konto prvo doč ćiku nešt pojest pa u grad di če te vi bit to je isto piranje ?

?????

COVJEK U DRAMI!!!e skonto sam...jebe ga to T nikako da ga pogodi zato je i htio davat guze za tspli zato je i sad piranje...a ne piTanje...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 12:28 pm

pa da pitanje?? haha ... evo ovako kada krečete ? mog da se i ja ubacim ?
i napisao sam da bi ja prvo otišao ćiku ostavit torbu i to, pa tek onda išao u grad...
Pa da mi javite nekako jer ču ja bit u šk
ha nikako pogodit Very Happy
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 12:50 pm

pa cemu komplicirat...samo dodi u udrugu...bit cemo tamo...
[Vrh] Go down
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 1:02 pm

dobro nazovem ja vas još da čekam... ČAČKALICE !
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 156
Join date : 18.11.2009
Lokacija : uvijek tu negdje

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 1:49 pm

ponco je napisao/la:
dobro nazovem ja vas još da čekam... ČAČKALICE !


koji kurac??
daj pončo dodi mal tu u bolnicu na terapiju
[Vrh] Go down
https://brejknasahrani.forumhr.com
ponco

ponco


Broj postova : 193
Join date : 20.11.2009
Lokacija : u kutu ulice

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 1:55 pm

jedino ak češ mi ti pravit društvo... bez tebe nikuda Very Happy
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 3:30 pm

auu rečen mi je plan za današnji dan. oće bit povuci, potekni, isčupat se ne može? jaooo albino albino albino
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 3:43 pm

BTK je napisao/la:
auu rečen mi je plan za današnji dan. oće bit povuci, potekni, isčupat se ne može? jaooo albino albino albino

kad ti ides do grada????
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 3:44 pm

sasvim mi svejedno, kad ćete vi?
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 4:01 pm

pa dado i ja idemo u 5...i ne znam sta je on dogovarao sa zeljetom...ona lana pocinje u 6 ak se ne varam...ja se trebam cut sa stefanom i drazenom...a i sara i petric bi kao calabrcnile cugu...pa ono kao da pocirkamo nesto i odemo na party kasnije il ti odes vi vec ides...a mi na party...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 4:23 pm

pa ak je lana tak kratko idem i ja na party, na gužvu ne idete il?
[Vrh] Go down
Sha

Sha


Broj postova : 286
Join date : 19.11.2009
Age : 36
Lokacija : kod tvoje ribe

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 4:40 pm

ma necu...glupo mi kao ono imamo party neam pojma i onda ja idem na guzvu...jebiga...necu na guzvaru...ostat cu u zadruzi...
[Vrh] Go down
BTK

BTK


Broj postova : 137
Join date : 19.11.2009
Lokacija : tu

offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Emptypet pro 18, 2009 5:00 pm

muomci ja ne mogu tak rano, ja dolazim do grada oko pol 8 pa vas nazovem
[Vrh] Go down
Sponsored content





offtopic topicoff - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: offtopic topicoff   offtopic topicoff - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
offtopic topicoff
[Vrh] 
Stranica 19 / 27.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
brejknasahrani :: opcenito :: predstavi se-
Forum(o)Bir: